Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Karlos Vémola prozradil, proč nenavážil a přišel o titul v OKTAGONu

Karlos Vémola je král! Měli byste mu líbat nohy, protože nebýt jeho, tak místo MMA sledujete Ordinaci

Hon na Karlose Vémolu se stal národním sportem. Skoro všichni na něj na sociálních sítích plivou, kdekdo by si do něj rád kopl i na živo. Málokdo si ale uvědomuje, že bez tohohle chlápka by byla československá MMA scéna stále v plenkách.

Není tu nikdo, kdo má lepší marketing a kdo více prodává. Ví to Vémola, ví to OKTAGON a ví to i všichni jeho soupeři.

A teď se Vémola opět skloňuje ve všech pádech. V poslední době hlavně kvůli titulovému zápasu se slovenským prozatimním šampionem Samuelem Krištofičem aka Pirátem.

Do toho Karlos nechce zatím nastoupit, protože po něm chtějí, aby šel do klece jako první. Pochopitelně se mu to nelíbí, protože nechce dělat Pirátovi předvoj. Chce jít do klece až jako druhý, být tou třešničkou na dortu, tím, jehož příchod bude celá O2 arena v osudný večer dychtivě očekávat.

A prý přes to nejede vlak! Terminátor vyslal do světa jasnou zprávu, že pokud mu OKTAGON nevyhoví, tak ze zápasu vycouvá. Pirát ho kvůli tomu posílá k psychiatrovi, ale to nic nemění na tom, že se nemůže s Terminátorem měřit, a tak teď mají v OKTAGONu plné ruce práce s tím, aby situaci vyřešili.

Je totiž obrovský rozdíl mezi tím, jestli Vémola v O2 areně bude, nebo nebude. Žádné jiné jméno vám totiž tolik vstupenek neprodá.

A i když si Karlos postavil hlavu, sám navrhl jedno řešení, které by prekérní situaci mohlo vyřešit. V jednom ze svých posledních živých vysílání připustil, že by mohl do klece nastoupit jako první, ale jen za předpokladu, že by vítěz souboje bral obě výplaty.

Na Piráta si totiž věří a pokud by v případě výhry získal i jeho výplatu, tak by do toho nejspíš šel.

Těžko říct, jak se situace vyvrbí a jaké řešení nakonec OKTAGON vybere. Jedno je ale jisté. Karlos Vémola je hvězda a moc dobře si to uvědomuje. Sice na něj spoustu lidí nadává kvůli tomu, že si v zápase s Pirátem klade podmínky, ale je pravdou, že nebýt jeho, tak by se MMA u nás tak neproslavilo.

Jestli si tady někdo může diktovat podmínky, tak právě Terminátor. Co myslíte?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin