top fight logo export web
patrik kincl oktagon 35

Karlos Vémola má zatím smůlu, ruka se hojí pomalu, informuje Kincl

Patrik Kincl odhalil další podrobnosti ke svému zranění a ty stále nevěstí nic dobrého. Zejména pro Karlose Vémolu.

Český Terminátor má ze strany organizace potvrzeno, že se objeví na turnaji OKTAGON 38, který se koná 30. prosince v pražské O2 areně. Opakujeme, že právě zde měli podle původního plánu hlavní zápas obstarat Karlos Vémola s Patrikem Kinclem. Oba sice řeší zdravotní neduhy, ale jeden z nich kvůli nim není schopen boje.

„Jelikož jsem čekal, že proti Lohorému budu více grapplit, nechal jsem si méně zatejpovat palce. To je proto, abych měl pohyblivější ruce. Bohužel se mi to stalo osudným a palec na jedné ruce jsem si poranil,“ informoval Kincl.

Postupem času se moc věcí k lepšímu nezměnilo. „Ruka stále není ok. Doufám, že to nebude nic strašného, ale když se to následující dny nezlepší, tak to začnu řešit s doktory,“ prozradil Kincl. K odvetě s Karlosem Vémolou se tedy nově nijak nevyjádřil.

patrik kincl vitezstvi oktagon 31
Patrik Kincl

Vémola: Kincl se mě jasně bojí

Skutečnost, že se někdo může zranit, nemůže Terminátor přijmout. Naopak cítí, že současný šampion střední váhy Oktagonu hledá únikovou cestu, jak se vyhnout další obhajobě.

„Patrik Kincl přede mnou naprosto profesionálně kličkuje, hledá jednu výmluvu za druhou. Ten zápas může jenom oddálit, a přesně to z něj cítím, že se mu do toho nechce. Jako šampion si ale nemůže vybírat, s kým bude zápasit,“ řekl Vémola.

„Kincl teď tvrdí, že mě překonal, protože sundal Lohorého v prvním kole. Nezapomeňte na to, že já zase porazil Kincla, ne on mě. Proto tu odvetu potřebuje víc než já. Jediné, o co mi jde, je ten jeho pás. Já tu odvetu nepotřebuji, zajímá mě jen ten jeho titul,“ vyjasnil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!