top fight logo export web
vemola novotny konflikt

Karlos Vémola mě nasr*l! Ještě jednou a pošlu ho do pi*e, zuří šéf OKTAGONu Novotný

Bitva mezi Karlosem Vémolou a Samuelem Krištofičem se přiostřuje! Do hry se dokonce vložil táta československého MMA, Ondřej Novotný, který vlastní organizaci OKTAGON.

Hodně ostře se ohradil proti výrokům, které Terminátor v rámci trashtalku nedávno pronesl na adresu Piráta a OKTAGONu.

A čím Karlos tátu českého MMA naštval? Jednak tvrdí, že Pirát je fejkový šampion, který nemá právo držet prozatímní titul ve střední váze. A hlavně v jednom z posledních živých vysílání prohlásil, že jako pravého šampiona vnímá Davida Hoška.

„Některá pravidla platí jen pro někoho. Jestli je někdo šampion ve střední váze, tak je to Hošek, rozhodně ne Pirát. Všichni, co viděli ten zápas, tak vědí, že Krištofič s Polákem prohrál. Ten zápas mu dali, nevím jak, prostě mu ho dali,“ vyjádřil se Vémola.

A to zvedlo Ondřeje Novotného ze židle: „Tak tímhle mě Karlos absolutně nas**l, až jsem na něj skoro řval, aby s tím šel do pr**le. Už od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby ovlivnili výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát,“ zuřil šéf OKTAGONu v podcastu MMA Letem světem.

„Chápu trashtalky, pocity, dojmy, ale doufám, že tohle je pod úroveň kohokoliv. S tímhle posílám všechny do pi*e s rozběhem. A jestli má někdo takový pocit, tak ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného,“ dodal Novotný.

Na první pohled to vypadá, že to Terminátor opravdu přestřelil. Ale je také dost možné, že jen rýpl do vosího hnízda. Není to totiž poprvé, co OKTAGON čelí nařčení, že ovlivňuje výsledky zápasů.

Fanoušci si na to stěžují pomalu u každého druhého turnaje a nutno uznat, že některé výsledky jsou opravdu hodně zvláštní. Na druhou stranu, při takovém množství zápasů, které OKTAGON organizuje, není možné, aby byli rozhodčí stoprocentní.

Jedno je ale jisté. Vémola by neměl takhle střílet do vlastních řad, hlavně v době, kdy chce zvláštní zacházení v nadcházející titulové bitvě proti Krištofičovi.

Navíc, jak Ondřej Novotný, tak Palo Neruda, jakékoliv nařčení z ovlivňování zápasů odmítají. Prý ani neví, kdo bude v jakém zápase rozhodčí, a dokonce si všichni mohou vybrat rozhodčího, kterého chtějí vetovat.

Podle bojovníka Miloše Petráška to Vémola řekl v návalu emocí, hlavně kvůli tomu, že nechce nastupovat do klece v souboji s Pirátem jako první.

Na závěr podcastu Novotný nicméně svá slova krotil, protože si je vědom toho, co Terminátor pro OKTAGON udělal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.