top fight logo export web
karlos vemola obed jidlo

Karlos Vémola o náročnosti shazování: V krizové chvíli žeru i odpadky!

Karlos Vémola do zápasů shazuje vždy ohromné dardy. A když to s dietou nemůže vydržet, tak se zakusuje do všeho, co má po ruce.

Kdo si tím neprošel, ten v podstatě neví, jak je to náročné. Plnění hmotnostních povinností je hlavně o dietě a omezení příjmu tekutin. Proto existuje několik případů, kdy bojovníci pár chvil před oficiálním vážením kvůli dehydrataci kolabují.

Logicky obecně platívá, že čím více před zápasem shazujete, tím náročnější to pro vás je. To se týká zejména borců, co shazují do nižší váhové kategorie, než na jaké mají fyzické předpoklady (viz nedávno Khamzat Chimaev v UFC).

Ekvivalentem takového Khamzata je dnes už v podstatě Karlos Vémola. I on do bojů shazuje velké množství kilogramů, takže má co dělat, aby se mu to povedlo. V tomto náročném období musíte z jeho okolí vymýtit vše, co by se dalo sníst, jinak vám v krizové chvíli začne hryzat i nábytek.

„Je to extrém, dieta před zápasem je tou nejtěžší částí. Doma nesmí být nic, co by se dalo jíst. Vše se musí schovat!“ přiznala Karlosova žena Lela, jež společně s manželem zavítala do televizní show Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa.

vemola ceterova krampol opice

„Je to tak, jsem schopný vytáhnout i věci z koše!“ připojil se k tématu sám Karlos. „Jedl jsem i mražené hovězí, kuřecí maso či starou nutellu. V afektu jsem schopný sníst opravdu všechno!“ doplnil bojovník, který v období bez zápasu váží přes sto kilo. V prosinci jej přitom bude čekat zápas s osmdesát čtyřce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!