top fight logo export web
vemola stvanice souper

Karlos Vémola prozradil, komu bude přát v duelu Kincl vs. Lohoré

Sám Karlos Vémola má políčeno na pás střední váhy Oktaognu. Na konci roku by o něj mohl usilovat proti vítězi bitvy Patrik Kincl vs. Alex Lohoré.

Jak Terminátor velmi rád připomíná, jedná se o dva soupeře, které on sám už porazil. Proto je mu v podstatě jedno, který z nich se stane další „lví potravou“. Kdyby si však měl vybrat, preferoval by českou hostinu.

„Ve finále by mi to mohlo být jedno, ale já jsem takový vlastenec. Vždycky přeju Čechům, i když je mám nebo nemám rád,“ nechával se slyšet Terminátor. Zjevně se tedy hodlá kousnout a bude fandit osobnímu rivalovi Patriku Kinclovi.

„Chci, aby české MMA šlo nahoru, abychom ukazovali, že i u nás to umíme na světové úrovni. Když by pás zůstal u Kincla, byl bych rád, já si to od něj vezmu v prosinci. Oba frajery jsem v minulosti jednoznačně porazil, takže je úplně jedno, proti komu nastoupím. Je mi to srdečně jedno,“ přiznal v rozhovoru pro sport.cz.

„Ať už bude šampionem kdokoliv, pás mu pak seberu“

Co se titulového pořadníku týče, dá se říct, že kostky byly vrženy. Terminátor si nyní 23. července pokusí vybojovat pás polotěžké váhy a v prosinci by mohl usilovat i o pás váhy střední.

„Mým plánem je mít oba pásy přes rameno… Možná tam jsou i trochu větší plány. Řekl bych jen to, aby si lidé počkali na můj pozápasový rozhovor s Ondrou Novotným,“ doplnil Karlos. Své fanoušky tak láká na to, aby sledovali jeho titulový fight na Štvanici. Pokud uspěje, bude pro nás mít další velkou novinku.

karlos vemola oktagon 33 nazor

Kincl: Nevěřte Vémolovi, jenom lže

Karlos nám tu sice něco říká o svých plánech, ale věřit se mu údajně nedá ani slovo. To na vlastní kůži poznal Patrik Kincl, který je přesvědčený, že Karlos udělá vše, aby se mu vyhnul.

„Všichni vidí, jaká teď panuje kolem Karla situace. Vybírá si snadné zápasy, lehké soupeře, kteří jsou třeba 200 míst v žebříčku za ním. Zkrátka si vždy zvolí tu jednodušší cestu. V 93 si jde pro titul zadarmo,“ konstatoval Kincl, jenž osočil svého soka ze strachu.

„Když v polotěžké váze působil Viktor Pešta, byl Karel vystrašený a schovával se ve střední váze. To si Karel o 93 nedovolil říct ani slovo. Teď ovšem Viktor zmizel a Karel se hned vrátil do 93… Takhle kličkovat umí skutečně jen on,“ dodal Kincl s hořkým povzdechem. Naznačil tak, že by se nedivil, kdyby k žádnému duelu s Terminátorem nakonec ani nedošlo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!