top fight logo export web
karlos vemola box zapas

Kincl nikdy nebyl a nebude konkurence, ujistil Vémola pochybovače

Malý a tlustý Kincl je dobrým bojovníkem možná jen na nějakém papíře, jinak si na Karlose údajně vůbec nepřijde.

Karlos Vémola se momentálně nachází zpátky v divizi do 93 kilogramů, kde má políčeno na pás šampiona. Ze stran „fanoušků“ k němu ale často doléhá křik, proč se tedy nedrží v osmdesát čtyřce, kde je nyní šampionem Patrik Kincl.

Mnozí si dokonce dovolují Terminátora vinit, že teď mazaně kličkuje, aby se Patrikovi vyhnul. Karlos však během živého vysílání na svém Instagramu uvedl věci na „pravou míru“.

„Patrik Kincl rozhodně nikdy nebyl a nikdy ani nebude konkurence. Je to pouze jeden ze zápasníků Oktagonu a zároveň je to někdo, koho jsem už porazil,“ vyjasňoval Vémola svůj pohled na věc. Zavzpomínal přitom na svou výhru z XFN, jíž dosáhl už před čtyřmi lety.

„Teď čekám, jestli mi Ondra Novotný dá titulovou šanci v 93. Pokud jo, dojdu si nejprve pro titul tady a potom se vrátím do 84 a seberu pás té malé tlusté 77, která v 84 ani nemá co pohledávat,“ navezl se Karlos do Patrika.

„Kdyby mi Ondra tu šanci v 93 nedal, tak se přesunu do 84 hned. To se letos určitě stane, pokud mi to tedy zdraví dovolí a nebudu zraněný,“ vyslal Karlos do éteru své plány, jimiž se hodlá řídit.

Prozatím to však skutečně vypadá na setrvání v polotěžké váze a posléze i boji o pás šampiona, kterého by se rád Terminátor dočkal už na turnaji na pražské Štvanici.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.