top fight logo export web
michal martinek ksw zapas

Martínek: Mám ten nejvyšší možný cíl. Soupeře si nevybírám, chci jen zápasnický rytmus

Po své předchozí výhře by nerad zastavoval. Michal Martínek už teď čeká, koho mu KSW předhodí do druhé bitvy. A je mu jedno, zdali to bude jednička nebo dvojka žebříčku.

Český bijec z těžké váhy se po svém debutovém utkání posunul rovnou na páté místo žebříčku. Odsud má v podstatě už skvělý výhled přímo až na titul, ale k němu bude potřeba provést ještě aspoň jeden či dva úspěšné kroky.

„KSW mi dalo najevo, že se mnou počítají do velkých zápasů. To mě samozřejmě těší. I proto jsem si vybral právě tuhle organizaci, kde je konkurence strašně velká,“ hovoří Martínek, který akorát zapřáhl všechny pracovní stroje. A pochopitelně by je nerad zastavoval.

„Chci zápasit pravidelně. Můj příští zápas tedy rozhodně bude brzo. Uvidí se, jakého soupeře mi nabídnou. Já nekoukám na jméno, mám ten nejvyšší možný cíl a vybírat si nebudu. Jestli to bude jednička, dvojka nebo trojka těžké váhy, to neřeším,“ řekl serveru sport.cz.

U Martínka navíc byly vidět velké změny. „Blackbeard“ zklidnil emoce a začal více používat vlastní hlavu.

michal martinek vyhra ksw

„Naučil jsem se poslouchat trenéry a mít pod kontrolou sám sebe. V reálném boji to tedy umím uplatnit a pomáhá mi to čekat na vhodný okamžik k tomu zasadit tvrdý úder,“ sdělil.

„To byl dřív můj problém, protože jsem to tak moc chtěl ukončovat co nejdřív, že jsem kvůli tomu odešel kondičně. Pak jsem se zbytečně trápil. S rozvahou je to samozřejmě lepší. Člověk na to přijde až s větším počtem zápasů a patřičnou konkurencí,“ dodala nejlepší česká těžká váha současnosti.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!