top fight logo export web
Michal Martínek: ACA mi zaplatila 3x více než OKTAGON!

Michal Martínek: ACA mi zaplatila 3x více než OKTAGON!

Už 23. dubna čeká Martínka v Minsku zápas pod hlavičkou ruské organizace ACA. Jako bývalý šampion OKTAGONu bude čelit litevskému bojovníkovi Tomasovi Pakutinskasovi. Co Blackbeard říká na zahraniční organizaci a o kolik si platově polepšil?

“ACA mě baví po všech směrech. Líbí se mi, že vedení po tobě chce maximální výkon a pořádnou bitku. Dokážou ocenit i zápasníka, který prohraje, ale udělá dobrý zápas. Na východě jsou prostě tvrdí, ti kluci se tam rvou od malička, takže to jsou opravdu trénovaní profesionálové. Navíc jsem si platově oproti OKTAGONu výrazně polepšil. Dostávám teď třikrát tolik. To se samozřejmě počítá, protože zápasím za peníze. Myslím si, že když člověk zápasí na určité úrovni, tak by měl být i adekvátně ohodnocen,” prozradil Michal Martínek.

Michal se na zápas připravoval opravdu svědomitě. Absolvoval tři kempy v Polsku a spoustu sparingů. S přípravou mu pomáhal Jiří Procházka i Karlos Vémola.

Litevský soupeř Pakutinskas mu určitě nic nedaruje. Je to tvrdý bojovník, který má aktuálně skóre 19-13, a i když je Michal favorit, bude to mít těžké.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Blackbeard Martínek (@michal_blackbeard_martinek)

Kromě Blackbearda uvidíme na kartě turnaje ACA 122 i Čecha Rajnocha a Slováka Kdo chce vidět našlapanou kartu a užít si parádní podívanou, neměl by si nechat tento MMA turnaj utéct.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.