top fight logo export web
martinek aca 132

Návrat Martínka je na dobré cestě, navnadil fanoušky boss OKTAGONu

Po odchodu Martina Budaye zůstala v nejtěžší OKTAGONské divizi velká díra. Vedení organizace se ji pokusilo zaplnit angažováním Slovince Tadeje Dajčkimamana nebo Nora Thomase Narma.

U prvního jmenovaného se dá říct, že zatím absolutně naplňuje naděje do něj vložené a v pouhých pětadvaceti letech má před sebou velmi zajímavou budoucnost. V OKTAGONu nejprve v prvním kole vyřídil Dana Dittricha a poté na body udolal Polského King Konga Mindu.

Obr ze severu Evropy je bohužel jiná písnička. Borec, který přicházel s gloriolou budoucí superstar, zatím zaujal pouze svým energickým nástupem do klece, ale na tatami je to bída.

Slabý výkon v premiéře, kdy jej porazil Dan Dittrich, který si do klece odskočil po noční, se dal omluvit potřebou aklimatizace, ale blesková prohra s Jeremy Kimballem již zaváněla ostudou. Nenaplněného potenciálu si je vědomí i Ondřej Novotný, který chce dát Poslednímu Vikingovi ještě jednu šanci.

„Už pro něj mám jednoho soupeře, který je pro severský trh velmi zajímavý. Když s ním udělá super zápas, tak fajn. Jestli to opět skončí stejně, musíme si promluvit, jestli prostě není na tuhle úroveň příliš křehký.“

Situaci v těžké váze by tedy nakonec mohlo vyřešit jedno dobře známé jméno, které navíc domácí fanoušci milují. Válka na východě donutila spoustu borců k rozvázání kontraktu s ACA, a tak je najednou na trhu poměrně slušná armáda nezaměstnaných bojovníků, pro které může být angažmá v OKTAGONu skvělou příležitostí.

I když se OKTAGON nechce z pochopitelných důvodů pouštět do najímání ruských bijců, stále zbývají opravdu zajímavá jména. To nejčastěji skloňované je první šampion organizace v těžké váze Michal Martínek. O tom, že jednání probíhají, a kde by mohl být kámen úrazu, promluvil Ondra Novotný pro Kaocko.cz.

„O Michala máme samozřejmě zájem. Bavil jsme se s ním ještě před tím, než oficiálně skončil. Bylo mi jasné, že ACA zavírá dveře. Mnoho jejich bojovníků nás teď oslovuje, že by k nám chtěli jít. Michal tam byl, ale je zvyklý zápasit za peníze, které mu bohužel nemůžeme dát. Nabídku od nás ale má. Bavil jsem se o tom i s André Reindersem a myslím, že jsme na dobré cestě.“

Jak se tedy zdá, blýská se v těžké váze na lepší časy a brzy se můžeme dočkat opravdu zajímavých zápasů. Takový souboj Kimball vs. Martínek by byl rozhodně ozdobou každého turnaje.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.