Sleduj nás

Night of Warriors se dohodlo s RCC na spolupráci

Night of Warriors se dohodlo s RCC na spolupráci
Night of Warriors se dohodlo s RCC (Russian Cage fighting Championship) na spolupráci v oblasti matchmakingu zápasů. RCC je jedna z největších ruských organizací, která pořádá bojové sporty.

Kromě MMA galavečerů pořádá stand-up galy pod značkou FAIR FIGHT a vlastní největší akademii bojových sportů v Rusku RCC ACADEMY v Jekatěrinburgu. V této organizaci se nedávno představil i český zápasník Viktor Pešta, který obstaral hlavní zápas s Alexander Emelianenko na turnaji v Jekatěrinburgu.

Night of Warriors je sérií galavečerů profesionálního boxu, MMA a K1, které společně vždy na jaře a na podzim pořádají liberecký BFC Liberec a promotérská skupina Yangames v liberecké Home Credit Aréně.

Další články

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Noční můra pro nerozhodné fanoušky a obchodní risk pro promotéry. Tak by se dala popsat situace, která nastane začátkem června na česko-slovenské bojové scéně. V kalendáři se totiž sešly dva obří turnaje v jediný den. Zatímco Oktagon 89 rozbije svůj stan v Bratislavě, Ostrava se bude otřásat pod náporem bizáru na turnaji Clash 16. Promotér Tomáš Le Sy přiznává, že se snažil termínové kolizi vyhnout, ale „ďábelské“ datum nakonec zvítězilo.

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

To, co mělo zůstat v českém rybníčku bizáru, se stalo globální senzací, bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hlavní tahák turnaje Clash 15 mezi Vaškem Mikuláškem a Pali Harim skončil krvavým incidentem, který neunikl pozornosti ani těm největším jménům světového MMA. Brutální kousanec do ucha, který si vyžádal desítky stehů, nyní řeší i slavný hlas UFC Bruce Buffer.

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Přítomnost Samuela „Piráta“ Krištofiče na turnaji Clash of the Stars 15 vyvolala vlnu spekulací. Zatímco promotér Tomáš Le Sy by slovenskou hvězdu rád viděl ve své bizarní stáji, realita je složitější. Přemožitel Karlose Vémoly má stále platnou smlouvu s Oktagonem a zdá se, že válečná sekyra s Ondřejem Novotným byla zakopána.

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Sivák se vysmál soupeři: Jsi mi ukradený, do Clashe jdu jen pro výplatu

„Se mnou přichází zlo,“ vzkázal nekompromisně elitní postojář Václav Sivák, který potvrdil svou překvapivou účast na červnovém turnaji Clash MMA v Ostravě. Zatímco fanoušci jásají nad příchodem hvězdy, sám bojovník si nebere servítky a otevřeně přiznává, že ho do klece bizarní organizace žene jediná motivace.

Sivák se vysmál soupeři: Jsi mi ukradený, do Clashe jdu jen pro výplatu

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Exkluzivní akce jen 28. ledna! Zaregistruj se u Betana, získej sázku zdarma 1 500 Kč bez protočení a k tomu 400 free spinů. Ideální před Ligou mistrů.

Rozdáváme všem 700 kč zdarma

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole

Turnaj Clash 15 přinesl rychlé a nekompromisní rozuzlení titulového zápasu. Filip Grznár vstupoval do klece jako obhájce pásu, jenže jeho vláda skončila dřív, než se duel stačil pořádně rozjet. Novým šampionem se stal René Blahovský, známý fanouškům jako „Rendys“.

Rendys je novým šampionem Clashe! Grznár padnul v prvním kole