top fight logo export web
b4af4eaa81e5b70a1b63e6fb5f214916c9c1d654

Viktor Pešta dostal za svůj první profi zápas brutální almužnu!

Ještě před pár lety nebylo MMA tak populární, čemuž odpovídaly i finanční odměny, které zápasníci dostávali.

Byly to doby, kdy bojovníci odcházeli z klece s rozbitou držkou a nedostávali za to ani floka. Přesně před 10 lety dostal Viktor Pešta svou první výplatu, která dnešní optikou působí opravdu úsměvně.

„Přesně před deseti lety jsem v Mladé Boleslavi absolvoval svůj první zápas, za který jsem dostal opravdu zaplaceno – celých 2000,- Kč. Kromě téhle tučné výplaty jsem obdržel ještě vítěznou trofej v podobě vázy a ledvinky. Samozřejmě tam nechyběl ani Ondřej Novotný,” zavzpomínal Viktor Pešta na svém Instagramu. Viktor tehdy na turnaji GFC 2 vyhrál na body.

Pešta byl historicky druhým Čechem, který se probojoval do UFC. V minulosti bojoval v těžké váze, ale co mu Martínek v OKTAGONu zlomil čelist, přešel raději do polotěžké váhy.

Jeho premiéra konci roku 2020 se mu vyvedla, protože na turnaji OKTAGON 20 nedal UFC veteránovi Alcantarovi prakticky žádnou šanci. Nyní působí v nové organizaci PFL, kde se mu nevydařila premiéra a schytal ostrý knockout.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!