top fight logo export web

Night of Warriors se dohodlo s RCC na spolupráci

Night of Warriors se dohodlo s RCC (Russian Cage fighting Championship) na spolupráci v oblasti matchmakingu zápasů. RCC je jedna z největších ruských organizací, která pořádá bojové sporty.

Kromě MMA galavečerů pořádá stand-up galy pod značkou FAIR FIGHT a vlastní největší akademii bojových sportů v Rusku RCC ACADEMY v Jekatěrinburgu. V této organizaci se nedávno představil i český zápasník Viktor Pešta, který obstaral hlavní zápas s Alexander Emelianenko na turnaji v Jekatěrinburgu.

Night of Warriors je sérií galavečerů profesionálního boxu, MMA a K1, které společně vždy na jaře a na podzim pořádají liberecký BFC Liberec a promotérská skupina Yangames v liberecké Home Credit Aréně.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.