top fight logo export web
oktagon 25 turnaj

OKTAGON 25 určí nového šampiona těžké váhy a doručí premiéru srbské hvězdy

Turnaj OKTAGON 24 je již minulostí, a i když se na heroický výkon Davida Kozmy bude vzpomínat ještě při další vlně korony, všechna pozornost fanoušků se již upíra k další plánované akci. OKTAGON 25 je tady!

Může se zdát, že galavečer s pořadovým číslem pětadvacet zůstává trochu ve stínu očekávané Štvanice, ale již teď je jasné, že nás opět čekají epické bitvy a spousta materiálu pro diskuze fanoušků.

Hlavní událost je již jednou zrušený souboj o uvolněný titul v těžké váze. Martin Buday doléčil drobné zranění a je již stoprocentně připravený převzít úlohu nejdrsnějšího muže celé organizace.

V cestě mu stojí polský King Kong Kamil Minda. Ten se nechtěl vzdát zápasu na turnaji OKTAGON 23 a přijal souboj s Brazilcem Kerrisonem. Asi nikdo při nástupu borců do klece nečekal, že nám předvedou patnáct minut trvající zběsilou akci.

Borec z Brazílie se nenechal zastrašit agresivním nástupem Poláka a přežil první dvě kola, kdy inkasoval strašné bomby. V poslední pětiminutovce začal Mindovi zatápět a nebyli jsme daleko od senzace.

Minda vyhrál na body a boj o pás tak bude mít správný náboj. Martin Buday ukázal charakter a do zápasu nastoupí i přes potvrzenou pozvánku do Dana White Contender Series, která ho čeká na podzim.

Z dalších potvrzených zápasů se již teď těšíme na premiéru srbské hvězdy Bojana Velčkoviče. Dvaatřicetiletý borec byl první, kdo dokázal porazit Jiřího Procházku. V UFC absolvoval šest zápasů a střetl se například s Darrenem Tillem nebo Jakem Matthewsem.

OKTAGON mu pro premiéru v organizaci vybral jako soupeře šestatřicetiletého Francouze Emmanuela Dawu. Bývalý kickboxer se loni představil v Bellatoru, kde na turnaji Bellator 248 podlehl na škrcení Oliveru Enkampovi.

Rony Paradeiser oktagon

Zpátky do akce se po neúspěšném útoku na titul vrátí Rony Paradeiser. Stále teprve třiadvacetiletý bojovník věří, že ho jednoznačná prohra s Ivanem Buchingerem posílí do dalších zápasů a tento fakt první prověří Němec s tureckými kořeny Arda Ardas.

V lehké váze se odehraje i další souboj, a to mezi Markem Bartlem a Karolem Ryšavým. Svěřenec Attily Végha naposledy bleskově uškrtil Matěje Kuzníka a brousí si zuby i na dalšího dobrého grapplera.

Po dlouhé době se fanoušci můžou těšit na Jay Jaye Gottvalda nebo na první zápas v OKTAGONu postojové hvězdy Moniky Chochlíkové. Kartu doplní prověřená jména, jako jsou Fiala, Fodor, Polívka nebo Pudilová. Akce se odehraje v brněnské Boby Hall Center a opět jí bude moci navštívit omezený počet diváků. Zbytek se musí spokojit s PPV nebo streamy sázkových kanceláří.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.