Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
david kozma monster knize

David Kozma vs. Petr Kníže! Kdo ovládne epickou odvetu?

Již dlouho před turnajem OKTAGON 28 se avizovalo, že vítěz hlavního předzápasu získá post vyzyvatele ve veltrové váze. Jak duel dopadl, to jsme všichni viděli.

Rozhodčí určili jako toho lepšího Petra Knížete v poměru 2:1 na body a tak mohl ihned po zápase proběhnout staredown, který předznamenává epickou odvetu David Kozma vs. Petr Kníže.

Oba borci se totiž střetli koncem roku 2017 v rámci turnaje XFN 6. David měl v zádech 6zápasovou sérii výher a rozhodně nenastupoval do zápasu jako outsider. Dění v kleci mělo ale naprosto jednoznačný průběh.

Kníže usadil Kozmu již v prvním kole knockdownem na zem a další dvě minuty jej doslova demoloval lokty a údery. Druhé kolo mělo stejně nevyrovnaný průběh jako první, a i když se ve třetím kole dostal David na svého soupeře, neměl už sílu ho na zemi udržet.

Od prvního střetu uběhly již čtyři roky a z bývalého „Holátka“ je nyní ostřílený „Pink Panther“, který má za sebou množství opravdu těžkých zápasů.

„Tak do toho jdeme podruhé. Za ty čtyři roky od našeho prvního zápasu jsem dost vyspěl. Po zápasnické i po psychické stránce. Psychicky mě posunul nejvíc za celou kariéru právě zápas s Monstrem. Teď to bude jiné. V zápase odhodím veškerý respekt, který k Petrovi mám a porazím ho. Doma v Ostravě si titul určitě vzít nenechám!“

Turnaj OKTAGON 29, na kterém by se zápas měl odehrát, je na programu 4.12. a je tedy otázkou, zda se Kníže dokáže dát dohromady po těžké bitvě s Britem. Kdyby se tak nestalo, v záloze stále číhá nažhavený Ivan Buchinger, který má zálusk na třetí opasek.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin