top fight logo export web
Pirát Krištofič v organizaci Oktagon MMA

Pirát otevřeně o sporu s OKTAGONEM. Jeho odchod vypadá čím dál reálněji

Samuel „Pirát“ Krištofič to nemá vůbec snadné. Nejenže je limitován podmínkami smlouvy, ale navíc si nemůže plně vydělávat ani dohodami se sponzory.

Spekulovalo se o tom, že by se Krištofič mohl stát další rebelem, který vymění OKTAGON za právě vzniklou, ale zato rychle se rozšiřující asociaci Real Fight Arena.

Nabídku měl dokonce na stole a sám Samuel to okomentoval slovy, že ho nyní čeká dlouhé a náročné rozhodování.

Pokud doposud stále netušil, jak se rozhodne, určitě mu tohle dilema usnadní „nevhodné“ podmínky, do kterých ho OKTAGON tlačí.

Údajně to není jen o nižším finančním příjmu ze zápasnické smlouvy, ale také o nižším finančním příjmu ze strany sponzorů, jejichž logo si nemůže dát na svůj bojový banner.

„Nejhorší s OKTAGONEM je, že už to není jen o penězích, které mi dají za zápas, ale i o tom, jak mi určují, co mohu mít na svém banneru a co na něm naopak mít nemůžu,“ postěžoval si Pirát během živého vysílání na Instagramu.

„Tohle jsou další věcí, které mi značně omezují příjem, což je prostě špatné… Snažím se to však brát tak, že všichni máme stejné podmínky. Neříkám tím, že jsou na mě nějak vysazení, ale podle těch podmínek se pak budu i rozhodovat, co se mnou bude dále,” uvedl.

No a tím je to v podstatě jisté. Až si to Pirát vše sečte, se vší pravděpodobností mu vyjde, že v RFA to z toho finančního hlediska může být jedině lepší, proto zjevně i on brzy přestoupí… Leda by vyhrála loajalita na úkor nižšího příjmu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!