top fight logo export web
pirat vyhruzky

Pirát otevřeně o sporu s OKTAGONEM. Jeho odchod vypadá čím dál reálněji

Samuel „Pirát“ Krištofič to nemá vůbec snadné. Nejenže je limitován podmínkami smlouvy, ale navíc si nemůže plně vydělávat ani dohodami se sponzory.

Spekulovalo se o tom, že by se Krištofič mohl stát další rebelem, který vymění OKTAGON za právě vzniklou, ale zato rychle se rozšiřující asociaci Real Fight Arena.

Nabídku měl dokonce na stole a sám Samuel to okomentoval slovy, že ho nyní čeká dlouhé a náročné rozhodování.

Pokud doposud stále netušil, jak se rozhodne, určitě mu tohle dilema usnadní „nevhodné“ podmínky, do kterých ho OKTAGON tlačí.

Údajně to není jen o nižším finančním příjmu ze zápasnické smlouvy, ale také o nižším finančním příjmu ze strany sponzorů, jejichž logo si nemůže dát na svůj bojový banner.

„Nejhorší s OKTAGONEM je, že už to není jen o penězích, které mi dají za zápas, ale i o tom, jak mi určují, co mohu mít na svém banneru a co na něm naopak mít nemůžu,“ postěžoval si Pirát během živého vysílání na Instagramu.

„Tohle jsou další věcí, které mi značně omezují příjem, což je prostě špatné… Snažím se to však brát tak, že všichni máme stejné podmínky. Neříkám tím, že jsou na mě nějak vysazení, ale podle těch podmínek se pak budu i rozhodovat, co se mnou bude dále,” uvedl.

No a tím je to v podstatě jisté. Až si to Pirát vše sečte, se vší pravděpodobností mu vyjde, že v RFA to z toho finančního hlediska může být jedině lepší, proto zjevně i on brzy přestoupí… Leda by vyhrála loajalita na úkor nižšího příjmu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.