top fight logo export web
kincl pirat zapas

Česká MMA elita tipuje vítěze zápasu Samuel Krištofič vs. Patrik Kincl

Už tento víkend se nám vrátí OKTAGON s další turnajem, v němž dojde k jmenování šampiona střední váhy.

O tuto čest se utká nynější držitel dočasného titulu Samuel Pirát Krištofič a vyzývatel Patrik Kincl. Tedy dvojka, která si už teď nic nedaruje a která bude mít možnost tyto spory urovnat v kleci. Kdo z této československé dvojice nakonec bude úspěšnější? Na to se pro server sport.cz pokusila odpovědět tuzemská MMA elita.

Michal Martínek: Vycházím z hlediska logiky a toho, co je psáno. Ať už to jsou nějaké výsledky, titulové zápasy a celkový kredit, tak to hraje do karet Patrikovi. Léta zápasil venku ve světových asociacích a v cizině. Pirát převážně doma. Na základě toho se podle mě projeví zkušenost a vyhraje Patrik.

Václav Mikulášek: Je to pro mě těžké, mám rád oba, ale asi bych to přeci jenom trochu víc přál Pirátovi. Není to ale kvůli tomu, že bych cítil něco zlého vůči Patrikovi. Ale je to kvůli tomu, že Pirát je hladovej a zaslouží si to. Není to fighter, který by si bral lehké soupeře. Zápas to podle mě bude hodně všestranný, opatrný z obou stran. Určitě se bude odehrávat hlavně na zemi, kde má Patrik výhodu, protože má lepší wrestling. Co se týče strikingu, tak tam to podle mě bude vyrovnané. Kincl bude na tom silově lépe, přeci jenom v 84 je jako doma, je fakt velkej. Co jsem viděl i slyšel, tak má fakt sílu.

Miroslav Brož: Pirát je kvalitní soupeř, ale myslím si, že Patrik Kincl je o level výš a to v zápase předvede. Slyšel jsem, že je v TOP formě. Můžeme se bavit třeba o Polsku, kde zápasil se Soldićem a první kolo podle mě dokázal i urvat. To je podle mě u nás trochu nedoceněné. Kincl si v zápase proti Pirátovi prosadí to, co bude chtít. I když je Pirát kvalitní zápasník, tak to vidím na Kinclovu výhru.

Viktor Pešta: Vidím to jednoznačně. Vyhraje Patrik Kincl a tipnul bych si, že ve druhém kole na submisi. Podle mě takový rear-naked choke by se mu mohl povést.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.