top fight logo export web
vemola ilic vazeni vysledek

Pirát tipuje titulový duel Vémola vs. Ilič. Řekl, v čem je Joker nebezpečný

Samuel „Pirát“ Krištofič moc dobře ví, že Joker Ilič není úplně bez šance. Klíč k výhře má ale jen ve svých rukou.

Když se koná souboj postoj vs. zem, převážně se favorizuje zemař. Obzvláště, pokud daný postojář nemá takové wrestlingové zázemí. Hovoří se o tom, že toto je zejména případ srbského bojovníka Aleksandera Iliče.

Samuel Krištofič se s Iličem poměrně dobře zná. Dokonce měl možnost s ním podstoupit nějaké tréninky. Ví, v čem tkví jeho síla. A jak potvrdil, zem to rozhodně není. Zato v postoji umí být pořádně nevyzpytatelný.

„Nejočekávanější zápas, hlavní zápas večera. Karlos Vémola je určitě velký favorit, a to i pro mě, ale ten kurz 1.08 je velmi nebezpečný,“ rozhovořil se Pirát jako už tradičně při každém rozboru na svém YouTube kanálu.

„Osobně jsem měl možnost si s Iličem zaspárovat, střetl jsem se s ním v Thajsku. Je to pohodář, super člověk, ale pořád je to hlavně postojář… Nechci říkat, že to na zemi vyloženě neumí, ale tohle je hlavně otázka toho, co dal do přípravy,“ pokračoval.

pirat vyhruzky

„Ilič je nebezpečný v tom, že se nenechá unést tlakem. Neshoří v hlavě. Naopak do klece naběhne sebevědomý. Takže to, o čem před zápasem hovořil, se bude snažit předvést i v kleci,“ předvídá Pirát.

„Teď je jen otázkou, zdali tam skutečně něco trefí. Pokud ano, tak zvítězí. Na druhou stranu ovšem, pokud se na něho Karlos nalepí a přenese to na zem, tak tam už to bude jeho království,“ zanalyzoval slovenský bijec.