top fight logo export web
Jiri Prochazka to nema v UFC jednoduche

Postrach Blachowicz! Procházka i Jones se ho prý bojí. Polskému hněvu ale neutečou…

Jon Jones před ním utekl do důchodu a Jiří Procházka raději šel na „slabšího“ Glovera Teixeira. Až takto silný vliv má přítomnost Jana Blachowicze.

Polský veterán jako kdyby stále nemohl překousnout tu skutečnost, že ho před několika týdny Jirka odmítl. Český šampion do svého příštího zápasu upřednostnil Glovera Teixeiru, na což Blachowicz zareagoval kritikou.

Blachowicz kope kolem sebe

„Nakonec jsem tušil, že to tak dopadne. Jirka o sobě pořád mluví, jaký to je samuraj, ale co je mi známo, tak se samurajové ničeho nebojí. A pokud mě Jirka označil za svou největší hrozbu, pak jde proti svému kodexu,“ vydedukoval devětatřicetiletý bojovník.

„Jirka má šílený styl, avšak mé postojové dovednosti a síla úderu jsou lepší, a proto věřím, že bych ho hravě knokautoval. Proto dal raději šanci Gloverovi, kterého už jednou porazil.“

Teixeira se proti mně ukáže v nejlepší možné formě, je si dobře vědom Jan Blachowicz
Blachowicz

Přijde vám to přehnané? Jenže to stále není všechno…

„Já jsem také důvod, proč odešel Jon Jones do důchodu. Věděl, že už slábne, a věděl, že já mám sílu, na kterou on není připravený,“ pronesl bijec, který sám sebe deklaroval za postrach divize polotěžké váhy.

„Jones ví, že kdyby se vrátil, byl bych ochotný si pro něho dojít do těžké váhy. Proto pochybuji, že ho tu ještě někdy uvidíme. Bojí se prohrát, to je celá pravda. Nic jiného za tím nehledejte,“ řekl Blachowicz v interview pro MiddleEasy.

S polským veteránem se uvidíme v akci na turnaji UFC 282, kde mu bude soupeřem Magomed Ankalaev. Na téže galavečeru vystoupí i český šampion Jiří Procházka, jenž bude obhajovat proti „slabému“ Gloveru Teixeirovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!