top fight logo export web
Ankalaev Prochazka zapas

Anthony Smith hodnotí „postrach divize“ Magomeda Ankalaeva a jeho šance v boji o titul

Magomed Ankalaev je černým koněm divize polotěžké váhy. Spousta lidí mu věří a mnozí i tvrdí, že to je nejtěžší zkouška, kterou Jiří Procházka může aktuálně dostat.

Tento dojem je nepochybně ze všeho nejvíce podložen výherní vlnou, na níž se ruský bijec nese. Polotěžká váha není divizí, kde jedinci navazují nějaké dlouhé vítězné série, přesto se Ankalaev na jedné takové nese. Jen v UFC ovládl devět po sobě jdoucích zápasů.

Když se na to podíváme více zblízka, konkrétně očima Anthonyho Smithe, můžeme dojít k závěru, že takto dlouhá vítězná šňůra ještě nic neznamená. Stačí si udělat analýzu jednotlivých zápasů a obtížnosti soupeřů, jakým ruský bijec čelil.

„Nechci mu brát žádné zásluhy, to v žádném případě, ale skutečnost je taková, že se Ankalaev ještě nepral se současnou špičkou. A když už konečně na nějakou narazil, tak ji přerušilo zranění,“ promluvil Smith a dal tak zavzpomínat na svůj duel s ním.

„Znovu opakuji, neodečítám žádné jeho zásluhy, koneckonců jeho tělo vydrželo déle jak moje, ale tak trochu si za to můžu sám. Podstatné je, že já osobně neviděl nic, čím by mě Ankalaev přesvědčil, že je tím postrachem divize, za jakého ho mnozí považují. Podle mě není ani žádným černým koněm,“ míní.

Prochazka

„Je dobrý, ale zároveň není. Není to ten postrach. Podle mě bude mít se špičkou divize potíže. Jediné, co stačí, aby se ho soupeři nebáli. Neberte ohled na jeho vítěznou sérii, která nic neznamená, pokud ji nemá proti někomu ze špičky. Buďte sebevědomí. Já byl a věřím, že kdyby náš zápas nezastavilo zranění, tak bych ho porazil,“ sdělil Smith v Believe You Me podcastu.

V souvislosti s touto výpovědí může být i Jiří Procházka či jeho fanoušci, co Magomeda Ankalaeva považovali za největší hrozbu, více v klidu. Jak upozornil Smith, tento fighter s dagestánskými kořeny je možná nebezpečný, ovšem o jeho zkušenostech proti té naprosté špičce nic nevíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!