top fight logo export web
Karlos Vémola: Ragozina v Rusku zmlátím, až mi Rusáci pořádně zaplatí! Zatím nabízí málo...

Reálná síla Jokera je mnohem větší, než lidé tuší, varuje Vémolův kouč

Aleksandar Ilič je mnohem více nevyzpytatelný, než lidé tuší. Navíc má opravdu velkou KO sílu, upozorňuje André Reinders. Zvládne to Karlos Vémola?

Mnoho lidí tohoto srbského ranaře kritizuje, což je dáno hlavně tím, že ho nikdo pořádně nezná. Možná to není úžasný zemař, ale rozhodně nemá špatnou obranu proti strhům. A každá rána v jeho podání může být smrtící.

Karlos Vémola to prý nebude mít lehké

„Spousta lidí Iliče podceňuje. Tvrdí, že je to hlavně postojář, což by prý mělo sedět více Karlosovi. Jenže zapomínají, že takhle to úplně není. V poslední době zápasil Ilič se dvěma špičkovými wrestlery. S olympijským medailistou Damianem Janikowskim a Michalem Materlou. V prvním zápase vyhrál, v tom druhém už ne. Janikowski ho sice dokázal dvě kola házet na zem, on to ale všechno ustál a nakonec na question mark kick zvítězil. A v kleci potrápil i Materlu,“ uvedl trenér Reinders, jenž tak apeloval na fanoušky, aby se nenechali unést papírovými předpoklady.

„Když bych ho měl porovnat s Karlosovým posledním soupeřem Michalem Pasternakem, tak Ilič není až tak dobrý na zemi, ale zase je lepší v postoji a disponuje o mnoho kvalitnější obranou proti strhům. Má skvělý laterální pohyb, nástupům na takedown se umí dobře vyhnout. To by samozřejmě mohl být problém. Pokud by se totiž Karlosovi nedařilo poslat ho na zem, Ilič by ho mohl něčím dobře trefit. Proto mě trochu překvapuje, že ho fanoušci až tak podceňují. Navíc když ho v Oktagonu ještě ani neviděli,“ podotkl Reinders pro server kaocko.

Kdo by si chtěl tedy zariskovat, může si vsadit na srbského ranaře. Na něj je v podstatě všude vypsán vskutku vysoký kurz, který v titulových bitvách nebývá vůbec obvyklý. To je ale údajně dáno hlavně naší „neznalostí“.

Názor promotéra Ondřeje Novotného

„Ilič se rok připravoval na pyramidu PFL, ve které startoval i Viktor Pešta. Byla mi ukázána smlouva, kterou měl od PFL na stole. Řekl mi, že je připravený, je neustále v tréninku a bude zápasit jen v 93, maximálně, pokud by získal titul, tak si prý dojde do 84. Ilič má na domácí scéně obrovské jméno a je to pro Karlose velmi nepříjemný frajer.“

vemola stvanice souper

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!