top fight logo export web
reinders martinek mma ksw

Reinders: Pokud chtělo jít KSW do Česka, tak si právě naštvalo všechny fanoušky

Porážku Michala Martínka velmi těžce nese i jeho trenér André Reinders, který se neubránil několika rázným připomínkám.

KSW je všeobecně považováno za největší MMA organizaci v Evropě, a tudíž se očekává, že tomu bude odpovídat i kvalita. Jak bojovníků, tak i najatých rozhodčích.

V případě turnaje KSW 75 ovšem došlo hned k několika sporným verdiktům, přičemž ten nejcitlivější se týkal českého těžkotonážníka Michala Martínka, který viditelně vyhrál všechna tři kola. Dle dvou sudích přesto zápas prohrál.

André Reinders - životopis, věk, mma zápasy, původ, nos, rozvod, rodiče
André Reinders vpravo

I André Reinders to viděl jinak

„Nemám slov, tohle rozhodnutí nechápe nikdo z nás. Ať už jde o náš tým, majitele, či polské fanoušky. Byl to jednoznačný a kontrolovaný výkon od Michala Martínka. Dva sudí, kteří koukali asi na fotbal, to dali soupeři,“ sdělil štábu TV Nova hned po zápase rozzuřený trenér André Reinders.

„Jestli chtělo jít KSW do Česka, tak si právě nas*alo všechny české fanoušky. Poláci říkali, že to bylo jedno z nejhorších rozhodnutí v historii KSW. Nikdo to moc nechápe,“ pokračoval.

„Dokonce komentátor říkal, ať to ještě přepočítají, že to nechápe. Oni to udělali, ale rozhodčí si za svým stáli, asi koukali na fotbal. Nevím, asi na polskou ligu,“ zakončil svůj emotivní projev slavný český trenér.

Jelikož se jedná o vážný problém, reagovalo na situaci i samo KSW. To údajně podalo protest proti výsledku, a tudíž se může stát, že se Martínkovi prohra ještě smaže.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!