top fight logo export web
ondrej novotny lez

RFA jako XFN? Neustále lžou a podvádí, dřív nebo později jim to vesmír vrátí, tvrdí Novotný

Ondřej Novotný není spokojený s tím, jakým podlým způsobem začalo RFA vystupovat na tuzemské scéně.

Poslední dny na sebe neláká pozornost jenom Jiří Procházka svou bitvou o titul, ale také dvě přední tuzemské organizace OKTAGON MMA a Real Fight Arena… Samozřejmě, slovo „přední“ je ve spojení s RFA ještě možná poněkud předčasné, ale přesně takto se tato asociace snaží vystupovat.

Za poměrně krátkou chvíli pod svá křídla získala mnoho zvučných domácích bojovníků a před nedávným turnajem OKTAGONu dokonce usilovala i o jejich šampiona Ivana Buchingera… To byl ale moment, kdy už musel i sám promotér Ondřej Novotný zasáhnout.

„Neustále nám někdo chodí za bojovníky s platnou smlouvou. Je to tady od samotného začátku. Povídá jim o tom, ať tu smlouvu s námi poruší, že se za ně postaví. K tomu jim slibuje hory doly,“ postěžoval si Novotný ve svém pravidelném streamu MMA Letem Světem.

„Co chcete říct člověku, který vstoupí na scénu tím, že si kupuje falešné fanoušky, že rozdává lístky, že mluví o halách, které vyprodal, přitom k tomu neměl blízko ani z deseti procent. Co na to mám říct? Co mám říct člověku, který volá našim dodavatelům, aby mohl dělat v Ostravě open air v našem domluveném termínu?!“ zlobil se.

Něco podobného ale přeci jen Novotný předem tušil. Ta pachuť rivality a „podvádění“ zde údajně byla cítit od samotného začátku.

„Pokud neustále lžeš a podvádíš… Říkal jsem to už na začátku, jaký z toho mám pocit, a v tuto chvíli je to už ověřený fakt, nikoliv nějaký můj pocit, s kým se na scéně budeme potýkat. Dřív nebo později ti to vesmír vrátí,“ poukazuje vrchní promotér OKTAGONu na nekalé praktiky svého organizačního konkurenta.

Zejména případ s Ivanem Buchingerem ho naštval…

„Aby ho jen pár dnů před zápasem přemlouvali, ať se vysere na naši platnou smlouvu a ať ji poruší, to mi přijde naprosto neskutečné,“ vyjádřil své znechucení.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.