top fight logo export web
Miroslav Strbak nemocnice

Uff! Slovenský bojovník Miroslav Štrbák je naštěstí stabilizovaný

Tak to jsou dobré zprávy! Podle dostupných informací je zápasník Miroslav Štrbák, který byl v úterý kvůli infarktu ve vážném stavu převezen do nemocnice, stabilizovaný.

Mirko zkolaboval během úterního tréninku, na vině byl infarkt. Naštěstí mu byla okamžitě poskytnuta první pomoc a přivolána záchranná služba.

Mirko je v nemocnici v Bratislavě na Kramároch. Na tréninku se mu udělalo špatně. Ostatní bojovníci mu okamžitě poskytli první pomoc a byla ihned zavolána rychlá záchranná služba. Jeho stav je stabilizovaný. Více informací bychom nyní po dohodě s jeho rodinou nechtěli podávat. Celý OFA tým a ostatní MMA bojovníci jsou myšlenkami s ním a jeho blízkými,” informovala včera manažerka Nina Sedláková.

A ve čtvrtek vydala další prohlášení. “Touto cestou bych chtěla poděkovat záchranářům za jejich přístup. Podle slov ošetřujícího lékaře je Miro ve stabilizovaném stavu. Nadále je však v umělém spánku. Věříme však, že to dobře dopadne. Ošetřující lékař se nechal slyšet, že Miro bojuje. Já i majitel OFA gymu Ilja Škondrič plně respektujeme Mirovu přítelkyni, jeho rodiče a rodinu, proto se v této chvíli nebudu k Mirovu stavu více vyjadřovat,” dodala Sedláková.

Nejbližšímu okolí a všem fanouškům aspoň částečně odlehlo, protože je Štrbákův zdravotní stav stabilizovaný a on nepřestává bojovat! Snad se k nám co nejdříve dostanou další dobré zprávy! Držíme palce, ať vše dobře dopadne.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!