top fight logo export web
Václav Mikulášek: Nepotřebuju váš respekt! Můžete mě olízat jak zmrzlinu

Vaškova dominance? Tu jsem žádnou necítil, oponuje Meliš. Co říká na případnou odvetu?

Baba Jaga bude muset ještě nějaký čas skousávat ten „nespravedlivý“ verdikt rozhodčího Pavla Touše, kvůli kterému má na kontě další prohru.

Když Mikulášek prohrál svůj ostře vyhlížený duel s Tomášem Melišem, prakticky vzápětí si řekl o odvetu. Tu si údajně zaslouží už i proto, že v prvním zápase dominoval, než se pak dopustil chyby. Tou bylo během lámání ruky hlasité citoslovce bolesti, jež dalo rozhodčímu signál k ukončení duelu.

Václav Mikulášek prý dominoval

„Všichni mohli vidět, jak jsem dominoval. V postoji neměl Tomáš sebemenší šanci, ani kdyby nevím co. Rozhodně ho nechci hanit, nadávat mu nebo cokoliv podobného, ale rozhodně mě nedostal do pozice, kdy bych chtěl zápas odklepat,“ vyjádřil se Mikulášek na svém Instagramu.

„Zařval jsem si, jelikož jsem si chtěl pomoct psychicky, že tu ruku vyrvu. Vyrval jsem jí totiž poprvé a vyrval bych jí i podruhé. Určitě bych tedy chtěl odvetu, protože si myslím, že když celá hala bučela na Tomáše, tak jediné, jak jim to může oplatit, je to, že teď vezme odvetu,“ navrhl.

No jo, jenže to Baba Jaga jistě netuší, že i jeho protivník bude mít nyní své vlastní plány. Navíc Meliš dementoval i zprávy o tom, že by Mikulášek byl v duelu nějak extra lepší.

„V postoji jsem nedostal žádnou ránu. Na zemi mě pak píchlo pod okem, trochu jsem se bál, aby se mi nezalilo krví. Tak jsem nasadil hned kimuru. Z té první se mi ještě vysmekl, z té druhé už ne…,“ řekl slovenský bijec pro server kaocko.

„Zrovna kimuru mám našlapanou. Byla to jedna z mých hlavních zbraní, kterou jsme nachystali spolu s trenérem. Těmi dalšími byl pak armbar a triangle choke. A chycené jsem to měl fakt dobře, což mi psali i kluci s černými pásky. Podle mě Vašek ani pořádně neví, jakou cestou se má z kimury unikat. Jen tam na mně ležel a pak zařval. A to bolestí. Ne proto, že si zařvat chtěl, jak teď tvrdí.”

Odveta prý jen tak nebude… Tedy alespoň ne v nějaké dohledné době.

„Čekal jsem to. Co se totiž stalo teď jemu, jsem já zažil už před lety v boji s Matúšem Dudríkem. Nasadil mi páku na nohu, já zařval – a rázem byl konec zápasu. Ještě v ten samý večer jsem pak za ním šel, jestli přijme odvetu. On mi sdělil, že si to nejdřív musí nechat projít hlavou, poradit se o tom v klidu s trenérem. Nakonec jsem se té odvety dočkal a porazil ho. Ale nikdo mi na ni nekývl hned, dostal jsem ji až za nějaké dva nebo tři roky,“ řekl Meliš.

„Počkat si teď bude muset i Vašek. Sice chápu, že je ještě plný emocí, že nejradši by chtěl mít se mnou další zápas už teď v sobotu. Takhle to však nechodí. Na tenhle rok už mám svoje plány a nebudu je měnit jen proto, že si to on přeje. Čímž ale neříkám, že odveta nikdy nebude. Možná bude, ale rozhodně ne teď,“ dodal pro web kaocko.