top fight logo export web
grznar vemola fitko zkusenosti

Vémola o svém příštím soupeři: Žádal jsem o postojáře, ale dostal jsem urostlou BJJ mašinu

Karlos Vémola chtěl při svém návratu do MMA začít zlehka, hned ale první soupeř představuje ohromné nebezpečí.

Terminátor se v kleci naposledy objevil loni v březnu, když úspěšně přemohl Slováka Milana Ďatelinku. Od té doby ho ale doprovázely samé zdravotní komplikace, takže se nakonec neubránil několika zápasovým odkladům a vynucené roční pauze.

Pokud jste mimo hru takhle dlouho, chcete si tu zátěž na svá bedra začít nakládat postupně. I proto Karlos vedení OKTAGONu představil určité podmínky, které však nebyly naplněny.

„Říkal jsem Ondrovi (Novotnému), že vzhledem k tomu, že jsem teď jel hlavně postoj, tak bych chtěl najít nějakého postojáře. Ideálně frajera, co taky jako já chodí 84,“ přiznal Terminátor v rámci svého instagramového vysílání.

„Ne každý se mnou chce zápasit, a nakonec se mi našel 192 cm vysoký a těžký Polák Michal Pasternak… Navíc zemař, ještě k tomu levák, kterému nechybí černý pás v brazilském jiu jitsu. Stylově úplně přesný opak toho, co jsme chtěli,“ zhodnotil Karlos výběr svého příštího soupeře, jemuž bude už za pár dní čelit.

„Vzhledem k tomu, že ne každý se mnou chce zápasit a já to nechtěl Ondrovi dělat těžké, protože je pro mě velká čest, že mě v tom Německu nechají zápasit, tak beru to, co se mi nabídne,“ řekl.

Tento fight má ovšem aspoň nějaký příběh

„Pasternak měl jít s německým rádoby Terminátorem Puetzem. Asi to tak dopadne, že v OKTAGONu ukážu, že tu je jen jeden Terminátor a jeden král… Má to příběh, takže to beru. Ale po boxerském zápase o hlavu vyšší borec, levák, zemař, černý pásek v BJJ. Všechny kolonky, které bych odklikl, jsou na druhé straně,“ dodal Vémola.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!