top fight logo export web
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta se loučí s PFL. Co bude dál? Zatím nevím, povídá zklamaně

Viktor Pešta opustil tuzemskou scénu a vydal se zpátky do zahraničí, kde doufal, že obnoví svou kdysi slavnou kariéru. Žádný úspěch se však nekonal.

Příbramský bijec odstartoval novou sezonu u amerického velikána PFL, kde podstoupil dva zápasy. V obou případech bohužel nepřešel ani přes první kolo a v obou případech prohrál na KO/TKO. Je tedy jasné, že po takovém skóre pro něj tato anabáze skončila.

„Tímto pro mě letošní sezóna v PFL bohužel končí. Ze všech stran slyším, že jsem se vrátil moc brzo a že jsem si měl nechat víc času na zotavení. Možná. Taky to pro mě nebyla lehká volba, ale jít do zápasu pro mě byla jediná šance, jak se udržet v turnaji,“ reagoval Pešta na svých sociálních sítích po porážce s Robem Wilkinsonem.

Naznačil tak, že se do této bitvy ještě plně nemusel vzpamatovat z porážky, kterou utržil letos v dubnu. Tehdy jej Omari Akhmedov usmrtil drtivým knokautem.

„Byl jsem si vědom rizika a rozhodl jsem se, že i tak do toho půjdu. Bohužel to dopadlo, jak to dopadlo. Co bude dál, zatím nevím, ale určitě si teď dám nějakou dobu pauzu. Děkuju všem, co mě podporují, a děkuju PFL za tuto příležitost,“ dodal.

Po takové zkušenosti se dá jen těžko soudit, zdali bude Pešta osloven, aby se účastnil i nové sezony PFL. Více pravděpodobný je ten scénář, že se vrátí na tuzemskou scénu a pokusí se si zpátky nárokovat pás polotěžké váhy Oktagonu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.