OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Petr Kníže na XFN v Plzni nenastoupí, v přípravě si zlomil ruku a je po operaci

Smutná zpráva pro fanoušky MMA v Plzni. Na plánovaném galavečeru XFN nenastoupí miláček a oblíbenec publika Petr Monster Kníže.

Ten si při tvrdém předzápasovém tréninku zlomil ruku a podstoupil operaci. Organizace potvrdila, že na další galavečer by měl být už připraven. Prostor v Plzni tak dostává Karlos Vémola, který měl tento večer v Plzni vynechat. Je tu ale jeden háček. Podaří se mu sehnat kvalitního soupeře za tak krátkou dobu? To uvidíme v následujících dnech.

Petr Kareš a jeho XFN nám připravilo bohatý program. Konec roku bude opravdu pestrý. Ale ani organizace Oktagon nezahálí a my se můžeme v dohlédné době těšit na parádní souboje. Více již brzy v chystaném článku o XFN a Oktagonu.

Petr Kníže na XFN v Plzni nenastoupí

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue