XFN 12 v Plzni: Muradov, Ondruš, Kníže opět v kleci

Už teď je jasné, že se MMA akce XFN 12 uskuteční v Plzni. V pořadí dvanáctý galavečer pod značkou XFN proběhne za účasti těch nejlepších bojovníků u nás.

Těšit se můžeme na legendy MMA, představí se třeba Petr „Monster“ Kníže, Machmud Muradov nebo Petr „Píno“ Ondruš.

„Těším se! Jsem hladový, chci zápasit, musím zápasit. Teď je můj čas, je mi dvacet osm let,“ říká Machmud Muradov. Ondruš zase prozradil, že důchod ještě neplánuje „Řekl jsem, že půjdu do důchodu, až Vémolu porazím. To se mi nepovedlo, takže jsem věděl, že ještě bude nějaký zápas.“

Místem konání bude Home Monitoring Aréna v Plzni. Naše vize je stát se nejpopulárnější sportovní ligou v České a Slovenské republice. XFN se musí stát místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se stane znovu inspirací pro každého z nás.

Systém ligy XFN

Systém ligy je založen na zápasech nejlepších českých MMA zápasníků své váhy, kteří ve vzájemných soubojích bojují o pás šampióna XFN. Držení pásu šampióna XFN znamená být nejlepším českým profesionálním zápasníkem své váhy v ČR.

Šampión XFN je povinen k obhajobě svého pásu nejméně 1x do roka. Právo vyzvat šampióna XFN má ten, který předtím porazil všechny zápasníky své váhy v žebříčku XFN.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin