top fight logo export web
filip grznar mma zapas cena

Znám svou cenu, pod 100 tisíc mě už v kleci neuvidíte, říká Grznár, na něhož je vytvářen enormní tlak

Filip Grznár se zanedlouho objeví pod taktovkou IAF, kde mu bude patřit dokonce hlavní zápas večera, v němž se střetne s Fredericem Komuenhou.

Organizace I Am Fighter se rozhodla vsadit na Grznárovu všeobecnou popularitu, a proto jeho jménem promuje celý turnaj.

Tím pádem musí promotéři znát jeho cenu a on si je naopak vědom toho, jak je pro něho důležitá výhra.

Nikdo kromě Karlose Vémoly a jemu podobných nemá tak obrovský tlak na vlastní osobu co se týče výhry a prohry jako já. Když prohraju, tak mi to dají lidi neskutečně sežrat,“ hovoří.

„Je to nepříjemný, proto si to chci nechat zaplatit. K tomu se nechat mlátit do hlavy zadarmo, případně za drobný, z toho jsem už vyrostl,“ promluvil známý kulturista pro web kaocko.

Když už byla zmíněna cena, hovoříme tu o šesticiferných číslech…

„Má nejvyšší výplata byla 150 tisíc korun, ale narovinu říkám, že zápasit pod sto tisíc bych už nešel. Je to stres, náročná příprava, čas. Tlak veřejnosti, tohle si musím nechat proplatit,“ uvedl Grznár.

A jak dlouho může Filip ještě zápasit?

„MMA se věnuji čtvrtým rokem, předtím jsem se věnoval profesionálně kulturistice. Může se stát, že další dva oznámené zápasy vyhraju a skončím,“ připustil.

„Je mi sedmatřicet let, žádnou kariéru neplánuju a ani jsem neplánoval. Dělám to proto, že jsem ještě aktuálně zdravý, baví mě to. Jestli budu pokračovat, teď nevím,“ dodal Grznár, který se evidentně řídí sílou okamžiku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!