top fight logo export web
deigo kotlar

Bylo to celé podplacené! reaguje Diego Kotlár na výhru Bendy a hrozí velmi krutou mstou

Bojovník za spravedlnost a doučovatel českého jazyka Diego Kotlár nenechá podvody v Clash of the Stars jenom tak ležet.

Co nejde po dobrém, to musí jít po zlém. Tímto heslem se řídí bojovník Diego Kotlár, který ještě před pár dny natáčel video, kde vyzýval Karlose Bendu na zápas. „Nabízel jsem mu 200 tisíc korun, pokud to přijme. Ten idiot to odmítl, prý chce mít klid. Teď jsem si s ním volal.“

Karlos Benda na to pohotově odpověděl, že mu nikdo nevolal, ale za 200 tisíc si takovou výzvu nemůže dovolit odmítnout. A tak ji přijal… Následně se ale bohužel dočkal odmítnutí, že za to Diegovi nestojí…

benda

Bendovi zlomím čelist!

Čas pokročil o pár dní vpřed a Diego je opět v ráži. Žaludek se mu kroutí, jen když si vzpomene na turnaj Clash of the Stars 3, který byl celý podplacený. Jeho bratr ve zbroji Jaroslav Kotlár měl vyhrát, což se nestalo, jelikož byl hrubě zaříznut zkorumpovaným rozhodčím.

„Byly na vás vypsané vysoké kurzy, každý vsadil na Security Kotlár a i na Bejra. On (rozhodčí) musel být podplacený, neboť na vás vytřískali mraky peněz… Takové je mé uvažování, jinak jsi ho, bráško, měl v hrsti,“ napsal Diego Jardovi.

Pomsta bude krutá!

Vše teď záleží na Karlosi Bendovi, jak se zachová. Diego Kotlár se vrátil s hrozivou podmínkou. Buďto přijme zápas s jeho „bratrem“ Jaroslavem Kotlárem, anebo se vrátí a zlomí mu čelist.

„Zatím jsem z výzvy couvnul kvůli bráchovi Jardovi. On chce odvetu. Pokud ji ten šašek nepřijme, tak se vrátím!“ pohrozil Diego Kotlár.

„Pokud Karlos tu odvetu nenabídne, tak si to s ním dám já a zlomím mu celou čelist a nebudu na to ani trénovat,“ vyzdvihl své bojové zkušenosti, které jsou tak vyspělé, že by „nějakého“ kulturistu zmastil levou zadní.

kotlar diego

diego kotlar

Že se msty skutečně dočkáme, to oficiálně potvrdil Diego i nám do zpráv. „Výzva je teď STOP, pokud nebude odveta s bratrem Jaroslavem Kotlárem,“ napsal nám. „Nechci ještě trénovat. Až to bude aktuální, dám vědět,“ přidal… Očividně si tedy nakonec přeci jen něco potrénuje, aby byl v životní formě, do které už teď nemá daleko.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!