top fight logo export web
jaroslav kotlar filip grznar

Clash of the Stars 3, výsledky: Jaroslav Kotlár schytal tvrdé KO. Filip Grznár se pomstil Bejrovi

Drsné vystupování Aleše Bejra na předzápasovém vážení se dočkalo odpovědi v kleci. Filip Grznár svého soka poslal dvakrát do počítání a připsal si výhru TKO. Téže způsobem vyhrál i Karlos Benda, který trefil dobrou zadní a prakticky uspal Jaroslava Kotlára.

Hlavní zápas večera málem skončil po pár sekundách. Rozhodčí přerušil hru, ale Aleš Bejr opět ukázal, že je vážně psychopat. I přes varování arbitra řezal svého soupeře dál, a tak se stalo, že na něj oktagon sudí ve snaze zmírnit jeho agresi skočil.

Div se tento skok málem krutě nevymstil. Bejr si při pádu na zem poranil nohu a do klece musel zdravotník. Následovaly minuty posuzování, zdali bude boj pokračovat. S velkým sebezapřením a za bouřlivých ohlasů tribun se Aleš přeci jen kousl.

Akce pokračovala tvrdými výměnami v postoji. Levá střídala pravou a oba bijci se řezali hlava nehlava. Přesnější byl pochopitelně Grznár, který už má za sebou nějaké profesionální bojové zkušenosti, z nichž dokázal těžit. A na světě byl první knockdown, Bejr letěl k zemi.

Přes následné počítání se Aleš ještě dokázal dostat, to druhé po pár dalších tuhých výměnách v postoji mu ale už rozhodčí odmával. Filip Grznár tak vyhrál na konci prvního kola na technické KO.

Jaroslav Kotlár přemožen

„Zápas ve stylu a na vysokém potenciálu“… pouze tedy se šťastnou tečkou pro soupeře. Jaroslav Kotlár sliboval velmi rychlé a tvrdé KO a jeho pohyb po oktagonu tomu nasvědčoval. Od prvních sekund duelu se snažil být tím dominantním bojovníkem, který určuje tempo zápasu. Občas se zdálo, že do Bendova štítu poslal pár balistických střel. Ty ovšem žádné pojistky nevypínaly.

Jelikož se jednalo o střet dvou těžkých vah, věděli jsme, že jedna rána může cokoliv změnit. A tak se i stalo. Kotlár měl prakticky po celou dobu souboje ruce dole, aby jeho údery byly rychlejší a svižnější, na konci prvního kola na to však doplatil. Karlos znenadání vyslal bleskovou zadní, která jemu soupeři podlomila nohy a dá se říct, že i na chvíli způsobila kompletní zatmění. Karlos sice ještě následně chytil Kotlára do škrcení, aby si pojistil výhru, ale i tak mu to rozhodčí odmával s výhrou na technické KO.

Snejks neustál údery hromotluka

Tadeáš Růžička ukázal, že má v boji skutečně mnohonásobně kilogramů více, z čehož dokázal těžit. Svého soupeře Snejkse poslal rovnou třikrát k zemi, přičemž po třetím knockdownu ve druhém kole to již jeho oponent vzdal. Odhodlání však ukázal velké.

Luktuma na počest svého bratra dokázal přemoct Olchiče, Angie si poradila s Havlíkovou a Kid Ajvn udolal Nenyho. Diváky dostala do varu válka mezi Kalubou a MaxGreenem, kterou druhý jmenovaný po kopu do břicha ještě v prvním kole vzdal.

Clash of the Stars 3, výsledky

Clash of the Stars 3, výsledky
Clash of the Stars 3, výsledky

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!