top fight logo export web
Filip Grznar Bejr

Filip Grznár musel po drsném Bejrově útoku na CT. Aleši, za tohle tě popravím! slíbil

Na chvíli byly obavy, že k žádnému zápasu nedojde. Naskočené koleno Aleše Bejra opět úřadovalo a Filip Grznár musel do nemocnice.

Tržná rána pouhý den před zápasem. To je vizitka pozdravu od „Psychopata“ Aleše Bejra, který se na předzápasovém vážení se svým sokem vůbec nemazal. Co Filip Grznár nastupoval na podium, ihned jej jeho oponent přivítal naskočeným kolenem. Ochranka sice plnila svoji práci, ale té úvodní klíčové ráně zabránit nedokázala.

Promotér Tomáš Le Sy se po uvedeném incidentu rozhodl nic nenatahovat. Ceremoniál vážení byl ukončen a Grznára vzal do nemocnice, kde se podrobil CT skenu, aby se zjistila vážnost a rozsah jeho zranění.

Filip Grznár: Za tohle tě popravím!

Aby fanoušci zůstali v obraze, natočil Filip video z pražské nemocnice, kde podstoupil všechna potřebná vyšetření. Dobrá zpráva je: zápas proběhne, špatná zpráva je: Filip může být v boji limitován sešitou tržnou ranou, která se po nějakém úderu opět snadno otevře.

„Tak lidi, jsem tady i s vedením v nemocnici. Zápas s Bejrem normálně bude. Výsledky CT dopadly dobře. Malinký cutík (tržná rána). To, co se odehrálo na staredownu, bude brutálně a strašlivě potrestáno. Aleši, za tohle tě popravím, přísahám Bohu!“ nechal se slyšet Grznár.

Bejra chce zalít krví

„Jakmile se zavře klec, tak chci vidět jenom krev a slyšet praskání kostí. Nic jiného mě nezajímá. Už jen proto, jak se Bejr zachoval, s ním vytřu podlahu. Dostane za uši tak, že bude litovat, že se raději nepřihlásil podruhé do Prostřena. Nevím, co chce v té kleci vlastně dělat, ale alespoň si zkusí, jak to vypadá, když někoho vynáší nohama napřed,“ předpověděl plzeňský kulturista.

Clash of the Stars 3 tedy proběhne podle plánu, pouze se ještě o něco zvýšilo napětí před soubojem, od kterého se očekává, že nebude trvat příliš dlouho. Nejvíce nyní frčí predikce na ukončení v prvním kole, které jsou s ohledem na nevraživost mezi oběma borci velmi logické.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!