top fight logo export web
Filip Grznar se pripravuje na zapas s Bejrem

Filip Grznár: Bejr nedosahuje mé úrovně, z klece ho vynesou nohama napřed

Filip Grznár volal po zápase s Alešem Bejrem hodně dlouho. A nyní, když je konečně tady, tak se nemůže dočkat toho násilí, které na svém soupeři předvede.

Clash of the Stars se nám na konci října vrátí se svým třetím pokračováním a tentokrát bude v hlavním zápase večera pořádně dusno. Dva velcí rivalové, jejichž nenávist sahá hodně daleko za stěny oktagonu, dostanou příležitost vyříkat si své spory v boji.

„Hrozně se na to těším. Doufám, že se Aleš dobře připraví a že to nebude tak jednoznačné. Pojedeme podle jeho pravidel thajský box v normálních rukavicích. Měl strach jít se mnou MMA, což chápu, protože jsem na určitém levelu, kterého on nedosahuje. Já jsem připravený už teď, kdyby byl zápas zítra, vyhraju,“ řekl serveru express.cz bývalý kulturista a nynější zápasník Filip Grznár.

„Aleš bude skvěle nafýzovaný. Když to skončí na body, stejně to vyhraju, ale budu se to snažit ukončit dřív. Ty osobní zápasy mi krásně sedí. Chci toho člověka zmuchlat jako papír. To mi jde nejlépe. Vletím do toho a bude to pro něj strašný. On si neuvědomuje ten tlak,“ podotýká.

Filip Grznar se venuje MMA
Filip Grznár

Filip Grznár: Taktika je jednoznačná

„Moje taktika bude jednoduchá. Přijdu tam, pošlu Bejrovi pár přímek na hubu a půjdu domů na večeři,“ podělil se Grznár o své plány. Věří totiž, že se mezi ním a jeho soupeřem nachází velký kvalitativní rozdíl, který bude závěrem října také jasně vidět.

„Už jen proto, jak se Bejr zachoval, s ním vytřu podlahu. Dostane za uši tak, že bude litovat, že se raději nepřihlásil podruhé do Prostřena. Nevím, co chce v té kleci vlastně dělat, ale alespoň si zkusí, jak to vypadá, když někoho vynáší nohama napřed,“ předpověděl.

Clash of the Stars není organizací pro všechny. Je jasné, že zápasy slavných osobností všem, zejména hardcore fanouškům, tolik nevoní, přesto je i toto způsob, jak přenést bojové sporty k mladému publiku, které by o MMA či thajský box jinak ani nezavadilo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!