top fight logo export web
diego kotlar karlos benda

Tak se ukaž! Diego Kotlár dostane životní šanci. A Karlos Benda se těší

Dost bylo všem výhrůžkám, teď je čas na činy. Diego Kotlár má skutečně dostat šanci zlomit Karlosi Bendovi čelist, jak sliboval.

Držte si klobouky, jedeme z kopce! Podle informací serveru Top-Fight.cz dostane Diego Kotlár životní šanci, jak naplnit všechny své hrozivé předpovědi, které během posledních dní tak odvážně a hlasitě zvěstoval.

„Karlosovi Bendovi zlomím celou čelist a nebudu na to ani trénovat!“ Tak zněla slova, která rezonovala nejen českým internetem. K dnešnímu dni si je přečetly již dokonce statisíce lidí a Diego se tím vystavil do pekelné pozice. Nyní je to totiž on, ke komu putuje výzva. A nejedná se o žádnou legraci.

Můžeme potvrdit, že se aktuálně o smělého internetového hrdinu zajímá organizace Clash of the Stars, kterou zaujal jeho neohrožený verbální projev. „Karlos je idiot. Prý se mě bojí. Výzvu k němu jsem zatím stopnul, ale pokud nedá ‚bratrovi‘ Jaroslavovi odvetu, pak na něj vlétnu!“ sliboval drsný chábr.

Má to navíc tu výhodu, že nyní Diego nemusí sázet svých 200 tisíc, které si naspořil coby jako člen INDUS Security Agency a které Karlosovi v samotném začátku nabízel, pokud výzvu k zápasu s ním přijme. Za předpokladu, že se organizaci Clash of the Stars upíše, se zaplatí jemu.

Pomsta za „bratra“ Jaroslava Kotlára

Ačkoliv Jaroslav Kotlár veřejně potvrdil, že s Diegem není žádný rodinný příbuzný, a navíc má k jeho hrubému chování jisté výhrady, stále jej jeho internetový „bratr“ hájí. To, k čemu došlo na akci Clash of the Stars 3, považuje za jasný úkaz korupce, a proto hodlá Bendu „zmastit“.

„Na Jardu s Bejrem byly vypsané vysoké kurzy, každý na ně vsadil, jen rozhodčí byl podplacený! Můj bratr chce odvetu. Pokud ji ten šašek Benda nepřijme, tak si to s ním dám já!“ sliboval šumperský přízrak, který jen údajně čeká na povel, aby mohl vypustit svého vnitřního démona.

A stejně jako Diego, tak čekáme i my, jak se smluvní jednání s Clashem vyvinou. Karlos Benda se už teď těší a nepochybně se těší i fanoušci. Všechny totiž zajímá, jak moc se Diegova slova přibližují anebo naopak vzdalují realitě. Opravdu by Karlose dokázal zničit i bez tréninku?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!