top fight logo export web
cverna salajka

Vždy se zastávám slabších, Cvernu zmlátím za Bendu, slíbil Salajka. Alex mu odpověděl

Alexander Cverna svým chováním porušil kodex profesionálního bojovníka a teď dostane nařezáno, slíbil Šimon Salajka.

Karlos Benda si již nemusí lámat aspoň s jednou z těch mnoha výzev, které k němu za poslední dny doputovaly. Patrně asi tu nejtěžší zkoušku si nyní vzal do parády Šimon Salajka, který se s Alexem Cvernou domluvil na boji.

„Alexe respektuji, ale jeho reakce vůči Bendovi se mi vůbec nelíbila, a proto jsem se ho rozhodl vyzvat jako pravý římský legionář,“ uvedl Salajka pro Top-Fight.cz.

„Netvrdím, že je Benda slabý, ale s Alexem by to rozhodně neměl vyrovnané. Odmala se zastávám slabších, uznávám kodex římských legií, a tak jsem cítil povinnost se za Bendu postavit,“ popsal.

„Alexe uznávám, ale rozdíl je v tom, že se ho nebojím. Vidím v něm jen chlapa, co má dvě ruce a dvě nohy. Jdeme bojovat a buď padnu já, nebo padne on,“ prohlásil bojovník, který se osobně zná i českým talismanem Jiřím Procházkou.

simon salajka
Šimon Salajka při oslavách titulu Jiřího Procházky

„Jak říkám, vše s pokorou k Alexovi, ale to chování opravdu malinko přehnal… Vyzvat kluka, který je o úroveň pod ním, to se nedělá. Já se ho však nebojím!“ zopakoval Salajka, který trvá na tom, že není žádný rasista. Jeho jednání s Alexem proběhla v klidu a na úrovni.

Chceš mě? Máš mě mít!

Alex Cverna je nyní bez práce a jelikož v něm pořád bublá zloba vůči Bendovi, rozhodl se danou výzvu přijmout.

„Určitě do toho můžeme jít, když nás někdo pozve na zápas a dobře nám to zaplatí,“ vyjádřil se Cverna, který by si rád vyzkoušel angažmá v Clash of the Stars, aby byl Bendovi stále nablízku. Nebránil by se ale i pokračování v I Am Fighter.

„A mimochodem, já nikoho neurážím a ani se o něm (Karlosi Bendovi) nebavím tak, jak on se baví o mně. Kdybyste věděli, jak o mně mluvil před rokem, tak byste to pochopili. Jinak ho mám víte kde…,“ okomentoval.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Šimon Salajka (@salajkasimon)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!