top fight logo export web
martinek ksw liga

Jsem rád, že budu působit v největší evropské MMA organizaci, těší Martínka. Jak hodnotí příštího soupeře?

Michal Martínek se oficiálně stal novou posilou evropského giganta KSW a rovnou se už připravuje na svůj první zápas.

„Blackbeard“ se kvůli válce na Ukrajině odstěhoval z ruské organizace ACA o něco dříve, než mu diktovaly podmínky smlouvy. Asociace k němu ale přeci jen byla shovívavá a dovolila mu si vybrat nové angažmá.

Na stole byly nabídky z RFA, OKTAGONu, Francie a posléze i Polska. Když došlo k vyhodnocení všech možností i platebních podmínek, byl favorit jasný.

„Měl jsem nabídku z RFA i OKTAGONu, a také z Francie, ale od začátku jsme věděli, že nás zajímá to KSW, jen chvilku nám trvalo to rozhodování z hlediska financí, a nakonec jsme se dohodli. Myslím si, že to je taková zlatá střední cesta, a jsme spokojení s tím, jak to dopadlo,“ těšilo Martínka.

Teď, kdy je vše oficiální, už není potřeba skrývat emoce. „Samozřejmě mám radost. Od samého začátku, kdy jsme se domluvili s tou asociací, jsem rád, že můžu reprezentovat české MMA v nejsilnější evropské organizaci,“ sdělil pro TV Nova.

michal martinek oktagon mma navrat

Debut hned 18. června

Po oznámení přestupu se na nic nečekalo, Michalovi se hned pro turnaj KSW 71 (18. června) domluvil protivník Filip „Tank“ Stawowy, jenž má na kontě devět výher a dvě porážky.

„Je to mladý prospekt z polského MMA. Je asi stejně vysoký jako já, ale bude o pár kil těžší, i když ne o moc. Já jsem teď konečně něco přibral, což byl vždy můj problém na ty velké kolosy. Pracoval jsem na tom, abych přibral a udržel si v tom nějakou fyzičku a pohyb. To si myslím, že se mi v tréninku podařilo,“ uvedl Martínek.

„Soupeře vnímám jako mladého a nebezpečného kluka. Jeho tělo vypadá trošku nesportovně, ale každý, kdo dělá MMA, ví, že to není o postavě jako takové. Bylo mi řečeno, že má výbornou fyzičku na ta svá kila a z devíti zápasů má osm KO, což o něčem svědčí,“ vypíchl v rozhovoru pro TV Nova.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.