top fight logo export web
Dominik Humburger ksw

Wow! KSW? Dominik Humburger dostává životní šanci prorazit v Evropě

Všechno zlé je k něčemu dobré! Před týdnem byl Dominik Humburger dole. Desítky hodin a desetitisíce korun investované do přípravy na zápas proletěly komínem.

Neporažený bijec se na turnaji GMC 28 v Rozvadově nemohl ukázat a v krátkém videu vysvětlil, že Abdoul Sow byl již šestým soupeřem, který nakonec zápas s ním zrušil!

Naposledy se tak Dominik ukázal v kleci letos v březnu na turnaji RFA Warm Up. Svého soupeře Abylaye Ibrayeva sestřelil za dvě minuty a připsal si tak třetí knockout ze tří zápasů.

Dominik Humburger do KSW!

Ihned po turnaji GMC 28 se při hodnocení akce rozpovídal Boris Marhanský o tom, jak ho situace okolo Dominika mrzí, ale že se pro profesionálního vojáka rýsuje velmi zajímavá nabídka.

Nyní je vše potvrzeno a podle posledních informací nastoupí Dominik na turnaji KSW 73.

Galavečer bude hostit Varšava a proběhne již 20. srpna. Soupeřem mu bude Borys Borkowski, který se měl původně utkat s Raimondasem Krilavičiusem. Ten se ovšem zranil, a tak se otevřela životní šance pro Humburgera.

Jeho oponent je navíc na podobné úrovni schopnostmi i zkušenostmi. Disponuje bilancí čtyři výhry a jedna porážka a v KSW jej čeká třetí zápas.

Nejprve nestačil v premiéře na Marcina Krakowiaka, kdy musel odstoupit kvůli zranění ruky, ale posléze si napravil chuť na Arkadiuszi Kaszubaovi, kterého ukončil v prvním kole TKO po sérii úderů a loktů.

Turnaj KSW 73 vyvrcholí bitvou mezi Arkadiuszem Wrzosekem a Tomaszem Sararou. Oba borci mají za sebou vynikající kariéru v postoji.

Wrzosek donedávna válčil v Glory a nyní ho čeká ostrá MMA premiéra. Souboj by tak mohl nabídnout opravdu prvotřídní štípanou, která bude důstojným vyvrcholením celé akce.