top fight logo export web
ksw 70 fight card vysledky

Zemětřesení v Lodži! KSW 70 nabídne zápasy nejsilnějšího muže na světe i brankáře Chelsea

Již dnes proběhne v polské Lodži další turnaj organizace KSW. Jubilejní sedmdesátá akce má jako hlavní událost večera naplánovanou bitvu v těžké váze mezi Maruiszem Pudzianowskim a Michalem Materlou.

První jmenovaný je polskou celebritou nejvyšší úrovně a jeho účast pravidelně vyprodává haly a zajišťuje vysoký prodej PPV.

Pětinásobný vítěz soutěže World’s Strongest Man se dokázal adaptovat na zcela rozdílný svět MMA a v posledních letech vyrazil na svoji finální cestu za titulem.

V pětačtyřiceti letech šestnáct výher a sedm porážek a momentálně drží 4 zápasovou vítěznou šňůru. Při posledním vystoupení mu navíc stačilo pouhých osmnáct vteřin na zničení senegalského hromotluka Osmane Dii.

Pudzianův útok na titul se pokusí překazit jedna z největších legend polské bojové scény. Michal Materla zasvětil celou svoji kariéru KSW a v organizaci debutoval již v roce 2006!

Bývalý šampion střední váhy je také v dobré formě a půjde si pro třetí vítězství v řadě. Naposledy dokázal uspat nebezpečného Brita Jasona Radcliffa již na konci prvního kola.

Sázkové kanceláře mají o favoritovi jasno a je jím poměrně jasným způsobem Michal Materla.

Vzhledem ke schopnostem obou bojovníků je toto ocenění pochopitelné, protože pokud má Mariusz někde slabiny, je to boj na zemi. Magic Materla naopak v kariéře rozdal již třináct submisí a podle nás se mu to v sobotu povede po čtrnácté.

I v hlavním předzápase budou lítat pořádné granáty. Veterán UFC a ACA Daniel Omileanczuk si to rozdá s Ricardo Praselem, který až do roku 2012 působil jako gólman londýnské Chelsea. Po přechodu k MMA dokázal z patnácti zápasů dvanáctkrát vyhrát a mnoho nechybělo, aby se přes DWCS dostal do UFC.

Turnaj KSW 70 fight card a výsledky

  • Heavyweight – Mariusz Pudzianowski  vs. Michał Materla
  • Heavyweight – Daniel Omielańczuk vs. Ricardo Prasel
  • Light heavyweight – Rafał Kijańczuk vs. Ivan Erslan
  • Middleweight – Radosław Paczuski vs. Jason Wilnis
  • Heavyweight – Izuagbe Ugonoh vs. Marek Samociuk
  • Light heavyweight – Damian Piwowarczyk vs. Bartosz Leśko
  • Middleweight – Albert Odzimkowski vs. Tommy Quinn
  • Catchweight 74 kg – Łukasz Rajewski vs. F. Barrio
  • Strawweight – Anita Bekus vs. Roberta Zocco

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.