top fight logo export web
martyn ford mma

Box s Hulkem nedopadl, tak teď zkusí MMA. „Nejděsivější muž světa“ už jedná s KSW!

„Slíbil jsem vám svůj profesionální bojový debut a ten také hodlám dodržet!“ uvedl Martyn Ford, který už začal jednat s evropským MMA gigantem.

Jak zjevně všichni víme, původně jsme se s Fordem měli vidět začátkem května v londýnské O2 areně, kde se měl konat nevšední turnaj „monster“.

Bohužel pro diváky, Martyn z této jinak atraktivní výzvy vycouval, a to hlavně kvůli tomu, že jeho soupeř byl jen obyčejný „člověk“. Tedy žádný Hulk, za kterého se po celá léta na svých sociálních sítích vydával.

„Je mi to vůči fanouškům moc líto, ale já nemohl prostě bojovat s někým, kdo by po duelu se mnou spáchal sebevraždu. Sami jste mohli vidět, jak je na tom psychicky špatně. Moc mě to mrzí, ale tohle si já prostě nemohu vzít na triko,“ uveřejnil Ford.

Ford Gharibi Hulk

Přesun k MMA

Když tedy box nevyšel, chopil se britský kulturista své druhé myšlenky, která ho táhla do ještě náročnějšího prostředí.

„Slíbil jsem vám svůj profesionální bojový debut a ten také hodlám dodržet! Box to sice už nebude, ale přesuneme se rovnou k MMA!” navnadil Ford, který do svého tréninku už kromě rukou zařadil také nohy. No a dokonce začíná pilovat i svou zem.

Už teď jsem v kontaktu s KSW a společnými silami se mi pokusíme najít vhodného soupeře. Než se ovšem ten soupeř najde, zapracuji ještě na svém jiu jitsu,“ informoval prostřednictvím deníku Mirror.

Doufá však v co nejdřívější start, jelikož se už několik dlouhých měsíců drží v ostrém pracovním nasazení, které doposud nemohl nikde promítnout.

„Poslední měsíce jsem tvrdě dřel, ustavičně jsem makal a nic z toho jsem nemohl zužitkovat v boji. V té dřině hodlám pokračovat, jen by byla škoda, kdybych měl znova takhle dlouho čekat. KSW jsem sdělil, že bych rád bojoval co nejdříve to jenom půjde,“ prohlásil.

A nám tedy nezbývá než doufat, že tentokrát to už konečně vyjde. Přeci jen najít vhodného tanečního parťáka pro více než dvoumetrové monstrum vážící přes sto čtyřicet kilogramů asi nebude úplná hračka.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.