top fight logo export web
Teixeira vs. Prochazka a odveta zapasu

Jiří Procházka vs. Glover Teixeira – záznam prvního zápasu

Nalaďte se společně s námi na Jirkovu první obhajobu a připomeňte se, jak se stal šampionem polotěžké váhy.

Před pěti měsíci, konkrétně v noci z 11. na 12. června, stála celá Česká republika na nohou. Jiří Procházka měl jako historicky vůbec první český bojovník šanci zabojovat o titul v prestižní organizaci UFC.

Duel s Gloverem Teixeirou měl všechno. Od výměn v postoji, přes přetahování v klinči, kontroly na zemi i pokusy o submise. Všechny aspekty MMA se přenesly do této bitvy, ve které měl z toho bodového hlediska brazilský bijec navrch.

Před vstupem do pátého kola Jirka tušil, že má-li se stát novým šampionem, potřebuje k tomu nutně ukončení. Kvůli tomu se ještě více otevřel, ale místo toho, aby rány rozdával, tak je sám inkasoval. Glover měl rázem blízko k výhře.

Následně se na samuraje usmálo štěstí. Jeho oponent vsadil na gilotinu, kterou ovšem špatně uzamknul a místo toho, aby Jirku lapil do submise, přenesl boj na zem, kde Jiří sebral poslední zbytky svých sil, přetočil se do dominantní pozice, a nakonec sám nasadil škrcení.

Třicet sekund před koncem zápasu se v polotěžké váze UFC zrodil nový šampion, který bude 10. prosince v Las Vegas svůj pás prvně obhajovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!