top fight logo export web
marpo box jon

Chápu Novotného zlobu, ale Marpo žádné podmínky smlouvy neporušil, ohradil se trenér

Marpo údajně OKTAGON zradil, když ještě před soubojem s Vémolou stihl oznámit bitvu s Iljou Škondričem pod taktovkou nové tuzemské MMA organizace.

Promotér Ondřej Novotný se nechal slyšet, že každý by měl mít jisté morální zásady a že existují hranice, které by se neměly překročit. Když si Otakar Petřina domluvil na konec roku bitvu pod záštitou RFA, měl to oznámit alespoň po střetu s Vémolou v OKTAGONu.

„Tohle je pro mě takové chlapské i přátelské zklamání. Manažer Marpa nás ve své podstatě oklamal. Na všem jsme mezi sebou byli domluveni a najednou začali tlačit na pilu, chtěli podepsat smlouvu, kterou jsme tedy v rychlosti podškrábli. No a pak vylezlo toto…,“ promluvil Novotný ve svém YouTube streamu.

Trenér českého hudebníka Lukáš Jirkovský se ovšem musel svého svěřence zastat. Dle jeho slov Marpo neudělal nic špatného.

„Chápu, že to Ondra Novotný bere jako zradu. Oznamovat souboj Marpa s Iljou Škondričem v nové organizaci ještě před střetem s Vémolou je něco, co by se dělat nemělo, ale na druhou stranu, co vím, tak Otakar žádnou smlouvu neporušil,“ upřesňoval.

„Myslím si, že to RFA udělalo OKTAGONu tak trochu naschvál. I kdyby to Marpo neoznámil sám, RFA by to udělalo za něj,“ objasnil Jirkovský pro server kaocko.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.