top fight logo export web
gabor boraros box oktagon

Chci se stát šampionem Oktagonu, hlásí Gábor Boráros. Na soupeři nezáleží

Gábor Boráros má před sebou stále velké cíle. Nejprve se chce vrátit na vítěznou vlnu a pak prohnat šampiona Davida Kozmu.

Velký oblíbenec fanoušků se vrátí do akce 17. září, když se mu postaví do cesty speciálně vybraný britský bojovník James Lewis (7-4).

Z papírového hlediska se jedná o outsidera, na němž si Gábor může konečně pozvednout sebevědomí. A pokud se mu to podaří, bude pokračovat v tvrdé práci, aby fanouškům připomněl, že v této hře není náhodou.

„Nechci zvládnout jen příští zápas, ale i ty další. Stále bych rád získal pás šampiona, i když vím, že k němu vede ještě dlouhá cesta,“ podělil se Boráros o svůj sen, který je zároveň jeho hnacím motorem.

„Nezáleží na tom, kdo stojí na druhé straně klece, vždy musím být připraven a vydat ze sebe sto procent,“ je si slovenský bojovník vědom. Naznačil tak, že i ve svých posledních zápasech, v nichž nasbíral tři prohry v řadě, ze sebe mohl vydat více.

S Gáborem jsme se v kleci naposledy viděli loni v září, když v jednostranném rozhodnutí na body podlehl Mickaelu Leboutovi. Návrat tedy přijde přesně po roce.

Kdyby všechno šlo podle Borárosova vysněného plánu, mohl by se skutečně jednoho dne dopracovat až k šampionovi Davidu Kozmovi. S ním se velmi dobře zná, dokonce mu už jednou i čelil. Zraněné kolenní vazy mu však překazily boj a Pink Panter oslavil výhru ve druhém kole na technické KO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!