top fight logo export web
Odveta Patrik Kincl vs Karlos Vemola je tady

Den zúčtování! Zápas Patrik Kincl vs. Karlos Vémola na konci roku 2022 potvrzen

Největší zápas na československé scéně je potvrzen a oficiální. Karlos Vémola a Patrik Kincl se utkají třicátého prosince v pražské O2 areně a ve hře nebude nic menšího než titul OKTAGONu ve střední váze.

Ten držel až do osudového minutí váhy Terminátor a v boji o něj nikdy nepřišel. Nyní je ale právoplatný šampion Patrik, který svoji dominantní pozici potvrdil jasnou výhrou nad Alexem Lohoré.

Odveta Karlos Vémola vs. Patrik Kincl

„Byla doba, kdy jsem tuhle odvetu pustil z hlavy a přestal věřit, že to vůbec někdy klapne. Čtyři roky čekání jsou teď u konce! Doufám…,“ popsal své první pocity šampion Kincl.

Karlos Vémola bere tento duel pouze jako první krok k pokusu o historický zápis. Svého rivala před čtyřmi lety dokázal porazit a nepochybuje, že se mu to povede i nyní.

Nutno uznat, že první zápas ovlivnilo zraněné oko Patrika Kincla, který i s tímto handicapem dokázal ve třetím kole Terminátora několikrát zahnat do úzkých. I tak ale bere Karlos prosincový souboj pouze jako nutnou povinnost a soustředí se již na další cíle.

„Odveta s Kinclem neznamená vůbec nic, kromě toho, že konečně dostanu zpátky svůj pás. A po dohodě s Ondrou, pak budu mít příležitost pokusit se o to, o co se tady v Čechách ještě nikdy nikdo nepokusil. Až budu mít pás ve střední i polotěžké váze, tak nastoupím do souboje o titul v těžké váze,“ odtajnil svůj smělý plán český Terminátor.

Odhodlání Karlose i jeho velké plány jsou samozřejmě sympatické, ale na druhé straně klece bude stát v prosinci mimořádně motivovaný soupeř. Patrik od prohry s Karlosem svou výkonost hodně posunul a jedinou prohru si připsal v titulové bitvě organizace KSW proti Roberto Soldičovi.

„Mám zkušenosti k nezaplacení z prvního zápasu a vím, jak je využít. Ve střední váze jsem se zabydlel, nasbíral zápasnické zkušenosti. A ano, tohle pro mě je osobní! Je to parádní náboj do tréninků, jen musím udržet nervy na uzdě. Bude to velký!!! Vidíme se v prosinci,“ navnadil své fanoušky Patrik těsně po oznámení zápasu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!