top fight logo export web
Pirat chce vyzvat Vemolu na odvetu v MMA

Doufám, že Vémola Kincla porazí, abych ho mohl sám vypráskat, přeje si Pirát

Samuel Krištofič má velmi osobní důvod, proč si přeje, aby Karlos Vémola na konci roku přemohl Patrika Kincla.

Co se Pirát od Ondřeje Novotného dozvěděl, že mu jedna výhra (ta nad Zdeňkem Polívkou) nestačí k nové šanci v boji o titul, začal se slovenský bijec bouřit.

Na svých sociálních sítích rozjel jakýsi protest, ve kterém vrchnímu promotérovi Oktagonu připomíná, že je tu jedním z hlavních tahounů pozornosti a že v posledních zápasech prohrál jen jednou. A to ještě ke všemu „pouze“ na body.

„Pevně doufám, že Karlos 30. prosince v souboji s Kinclem zvítězí, takže by pak v Bratislavě proti mně mohl obhajovat titul. Jsem totiž trojka, možná dvojka žebříčku střední váhy,“ připomínal Pirát v podcastu pro Max MMA.

„Z posledních sedmi zápasů jsem prohrál jen jednou, a to navíc ještě na body. Proti Zdeňkovi Polívkovi jsem byl blízko k ukončení a k tomu, abych si to ukradl na svou stranu. Nevidím tedy jediný důvod, proč bych měl čekat a být okraden o šanci zabojovat o titul,“ vyjádřil se.

Karlos Vemola v kleci Oktagon MMA
Karlos Vémola po výhře v Oktagon MMA

Vémola není Bůh, aby se nedal porazit

Z papírového hlediska bychom zde měli asi jasnou záležitost. Karlos nepochybně bude velký favorit, ale Pirát své šance předem určitě nezatracuje, spíše naopak…

„Nebudeme si nic nalhávat, Karlos je určitě jeden z nejvýjimečnějších zápasníků u nás na scéně. Zároveň to není ale nějaký Bůh, který by nešel strhnout. Je to člověk z masa a kostí. Navíc z pokažených kostí, má dost zdravotních problémů,“ sečetl Pirát důvody, proč by zrovna on měl na Terminátora najít recept.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!