top fight logo export web
vemola ilic oktagon mma

Karlos Vémola je tlačený organizací, po zápase mě budou fanoušci milovat! má jasno Joker Ilič

Pokud si jedete do zahraničí pro titul, a zvláště proti domácí hvězdě, musíte počítat, že vás fanoušci nepřivítají s otevřenou náručí. Co na to Karlos Vémola?

Alexander Ilič má pocit, že jede Českou republiku osvobodit od područí temného hrdiny Karlose Vémoly, kterého před sebou tlačí celá organizace.

Srbský střelec pravděpodobně nechápe, že Karlos budoval své jméno poslední dekádu, a i když může jeho styl vzbuzovat pochybnosti, rozhodně se jedná o nejvýraznějšího bojovníka, který v OKTAGONu působí.

Podobné ambice nám předvedl například Alex Lohoré, který dehonestoval Karlosovo umění před jejich vzájemným zápasem. Realita byla poté jiná. Pět kol dominance, na kterou Francouz nedokázal nalézt odpověď, ukázala, že i když vás Terminátor nemusí bavit, jeho schopnosti jsou nezpochybnitelné.

„Od zápasu očekávám, že mi lidé nebudou přát, ale Karlose nahlas podporovat. Po pár minutách si uvědomí, jak je Vémola falešný šampion a člověk tlačený organizací. Na konci mě budou všichni milovat a stanu se novým vládcem a králem Prahy,“ věří Ilič, že strhne naše velkoměsto na svoji stranu a domů se bude vracet s opaskem.

Karlos Vémola vs. Joker Ilič

Sebevědomí dobyvatele nekoresponduje s názorem sázkových kanceláří, pro které je Ilič největší outsider v dějinách OKTAGONu.

Všichni máme dobře na paměti promo organizace, která udělala i z Vaška Mikuláška regulérního soupeře pro českou mašinu na takedowny. Jak zápas s „disko rváčem“ a Milanem Ďatělinkou dopadl, to všichni víme.

Terminátor má opět formu na to, aby podobné soupeře ukončoval v prvním kole. Pokud Ilič vydrží do druhého, udělá radost nejen nám, ale i sázkovým kancelářím.

karlos vemola nemecko vyhra

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!