top fight logo export web
karlos vemola telo

Karlos Vémola propálil, o co si Kincl říká, aby přijal odvetu

Patrik Kincl údajně ví, že v odvetě proti Karlosovi Vémolovi nemá žádnou šanci. Pokud má tedy přijít o pás šampiona, chce si tu ztrátu nechat finančně proplatit.

Za posledních pár dní jsme se nikam neposunuli. Terminátor má sice sjednaný termín návratu, ale stále netuší, kdo bude jeho protivníkem.

Měl to být Patrik Kincl, který se teď údajně vymlouvá. Buďto si chce ještě nějaký čas ponechat pás šampiona střední váhy Oktagonu, anebo si tu ztrátu titulu chce nechat pořádně proplatit.

karlos vemola jiri prochazka zapas stret vyzva
Karlos Vémola

Karlos Vémola je favorit

„Kincl pořád jede jednu výmluvu za druhou. Úmyslně to natahuje řečmi, že zápas se mnou nemá cenu, jelikož mu jde o peníze. Chce si ten zápas proti mně nechat co nejvíce proplatit,“ pochopil Karlos Vémola, který by rád měl v celé situaci co nejdříve jasno.

„Mně na soupeři nezáleží, je mi jedno, kdo se proti mně postaví. Jde mi pouze o pás šampiona. Kincl je nyní zahnaný do kouta. On je šampion střední váhy a já jsem vyzývatel číslo jedna, na tom se nic nezmění. Takže až bude připravený, a je jedno, kdy to bude, tak nemůže jít s nikým jiným jak se mnou,“ ví Terminátor.

„Nechť si Kincl říká, co jenom chce, on si jiného soupeře prostě nevybere. Jde mu prostě jen o prachy, aby z toho co nejvíce vytřískal, protože na jiného soupeře, než jsem já, v kleci stejně nenarazí. Nikdo jiný jak Vémola tam pro něho není,“ zhodnotil Karlos v rozhovoru pro Fight Live.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!