top fight logo export web
karlos vemola zem

Karlos Vémola si už teď mne ruce, jeho příští soupeř skončí jako lví potrava

Karlos Vémola se dočkal, Oktagon mu potvrdil titulovou bitvu, do níž mu dal soupeře, který mu stylově naprosto vyhovuje.

Aleksandar „Joker“ Ilič je na první pohled atraktivním typem bojovníka, ovšem má to jednu nevýhodu – je to ryzí postojář. A na takové čeká ve lvím výběhu vždy kruté přivítání.

„Slíbil jsem ženě, že než se vezmeme, budu mít doma pás šampiona. A to také hodlám splnit!“ uvedl Vémola, který nyní ví, že je jeho cíl dobře splnitelný. Na pražské Štvanici, která bude 23. července hostit turnaj OKTAGON 34, se střetne se srbským Jokerem, kterého dokonale stylově kontruje.

Že je Vémola jasným favoritem, to potvrzují sázkové kanceláře. Tipsport vystavil na českého Terminátora kurz 1.10, zatímco jeho soupeř už teď má 5.81. A toto číslo stále roste, což ironicky okomentoval i Patrik Kincl.

„Tohle už je u Karlose taková klasika. Dostal papírově zajímavého soupeře s poměrně hezkým rekordem, jen bohužel normálně zápasí o váhu níž a žebříčkově se nachází na konci druhé stovky. A pro jistotu je to ještě čistý postojář.“

karlos vemola telo

Co s Karlosem Vémolou bude dále?

Jakmile se stane šampionem polotěžké váhy, což už teď ve svých proslovech bere jako takovou jistotu, tak se ožení a půjde na operaci s ramenem. Závěrem roku by se měl ale ještě vrátit, a to k souboji o titul střední váhy, kde mu bude soupeřem lepší z dvojice Lohoré vs. Kincl.

„Nejprve získám pás v devadesát trojce a na konci roku pak seknu jednoho z těch chudáků, které jsem už jednou porazil, v osmdesát čtyřce,“ předeslal Vémola.

A že by se Kincla bál? To jsou jen řeči fanoušků. „Patrik Kincl rozhodně nikdy nebyl a nikdy ani nebude konkurence. Je to malá tlustá 77, která v 84 nemá ani co pohledávat,“ krotil emoce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.