top fight logo export web
Lohore vemola

Lohoré vrací úder Vémolovi: Schválně, kdo z nás dvou projde dopingovou kontrolou!

Karlos Vémola jej označil za chudáka, kterého už jednou hravě porazil. Jenže tento chudák si nemusí uměle zvyšovat výkony.

Český Terminátor nedávno nastínil své plány do konce roku. Pokud půjde vše dobře, rád by ve své moci měl jak pás šampiona polotěžké, tak posléze i střední váhy.

V té polotěžké působí nyní, tam ještě čeká, na jakého soupeře by mohl narazit. Co se ovšem té střední váhy týče, tam ví, že šampionem na konci roku bude Patrik Kincl anebo Alex Lohoré. Tedy dva borci, které už jednou porazil.

„Plán zůstává stejný. Nejprve ukořistím pás v devadesát trojce a potom na konci roku v osmdesát čtyřce znovu porazím jednoho z těch chudáků, které jsem už dal,“ řekl Terminátor, který se tak opřel nejen do Lohorého, ale i Kincla.

Francouzský bijec si toto oslovení ovšem nenechal vůbec líbit. Ačkoliv si dobře uvědomuje, že Karlosovi už jednou podlehl, tak zároveň ví, že se za tuto prohru nemusí vůbec stydět, neboť nebojoval s „čistým“ fighterem.

„Tak ty říkáš, že jsem chudák?“ adresoval Alex svůj dotaz Karlosovi. „Tak si pojďme udělat dopingový test a uvidíme, kdo z nás dvou je skutečný chudák! Když jsme spolu zápasili, měl jsi o dvacet kilo více a stejně jsi mě nedokázal ukončit!“ vzkázal mu.

Lohoré se nyní střetne právě s Kinclem o titul střední váhy OKTAGONu. A bude-li se Vémola skutečně snažit svá slova naplnit, pak si pro tento pás koncem roku dojde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.