top fight logo export web
karlos vemola telo vyzva

Lohoré drsně o Vémolovi: Je to steroidový král. Před odvetou s ním musí být test!

Až Alex Lohoré „přemůže“ Patrika Kincla, stane se novým šampionem střední váhy Oktagonu. Do odvety s Karlosem Vémolou bude mít ale podmínku.

Mnoho bijců, co se s českým Terminátorem potkalo, si následně stěžovalo, že byli podstatně lehčí jak on. Díky tomu mohl Karlos pokaždé naplno využít svých kvalit na zemi a soupeři nedovolil se zvednout.

V prosinci roku 2020 se Terminátorovou obětí stal i Alex Lohoré, který se nyní oklepal a svými výkony si řekl o novou titulovou výzvu. Ví však, že pokud současného šampiona Patrika Kincla přemůže, tak se mu pás ihned pokusí sebrat právě Vémola, který by opět jinak v boji disponoval značnou hmotnostní převahou. A s tím je třeba něco dělat.

„Uvědomuji si, že je to jedna z největších hvězd, která prodává lístky. Ale pokud se chce Oktagon opravdu jako organizace posouvat dopředu, potřebují správného krále, a tím jsem já. Ten opravdový král, opravdový sportovec, který nežere sračky a pracuje tvrdě pro to, co dokáže,“ vyjádřil se francouzský bijec pro deník Sport na téma Karlos Vémola a jeho „uměle vytvořené úspěchy“.

vemola zapas titul cil

„Každý o tom člověku ví, že prostě není přírodní!“ zdůraznil Lohoré. „Až vezmu Kinclovi titul, nebude mi vadit se s ním utkat znovu, ale budu trvat na tom, aby nás Oktagon před odvetou otestoval na zakázané látky. Chci totiž být opravdovým sportovcem i šampionem. Vždy jsem byl čistý a vždy budu, neužívám nic, co není povoleno. Jestli by na test přistoupili, uděláme ho znovu.“

Pokud Karlosovi předhodíte, že sype, vysměje se vám do tváře. Možná i odpoví, že někteří lidé zkrátka neumí skousnout jeho úspěch či přijmout porážku. Údajně je ale připravený se nechat otestovat, aby tím zavřel pusu kritikům. Navrhoval to například v souvislosti se svou případnou druhou anabází do boxerského ringu.

Vémola hodlá zavřít pusu kritikům: Další zápas v boxu? Jedině s dopingovou kontrolou!