top fight logo export web
Christian Eckerlin joker ilic mma oktagon

Neuznávám falešné bojovníky! opřel se Joker Ilič do německého simulanta

Organizace OKTAGON s ním má velké plány. V sousedním Německu je celebritou, která je schopná zaplnit halu.

Pro Jokera Iliče je ale Christian Eckerlin pouhým podvodníkem, který by zasloužil dostat za vyučenou!

Srbský bijec si zatím v Čechách mnoho fanoušků neudělal. Na sílu tlačený trash talk s Karlosem Vémolou se mu vrátil jako bumerang a sportovní výkon v zápase také za mnoho nestál.

Terminátor jej doslova převálcoval a Ilič nedostal prostor ukázat své silné stránky. I přesto se dá očekávat, že uvidíme Aleksandara i proti někomu, kdo mu stylisticky více vyhovovat.

Teď jej sice čeká zápas v RCC s veteránem Shlemenkem, ale Ilič se již zaměřil na dalšího soupeře, kterého by rád naučil slušnému chování.

„Je tu jeden člověk, který by mě velmi zajímal. A to Christian Eckerlin, ten bývalý fotbalista, co mu budují umělý příběh. Já vážně neuznávám falešné bojovníky, takže pojďme do toho. Zvlášť potom, kdy jsem viděl, jakým způsobem Eckerlin vyhrál svůj poslední zápas. Dostal čistý zásah na břicho a začal se svíjet a tvrdit, že to bylo mezi nohy. Vůbec nechápu, jak může mít potom radost z výhry. Klidně se s ním střetnu ve Frankfurtu a ukážu mu, jak vypadá skutečný bojovník,“ nešetřil německého milionáře Joker.

Uvidíme, jak se na Iličovo přání bude tvářit vedení OKTAGONu. Eckerlin je pro vstup na německý trh důležitou postavou a Joker, i když nevyhrává soutěže v sympatiích, disponuje kvalitou, která je schopná zastavit Němce v rozletu. Pokud by k zápasu došlo, je pro nás borec se zkušenostmi z KSW jasným favoritem.